Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?
Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?

© Reuters.  © Reuters.

Son röpörtajında Michael Novogratz, Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştireceğini açıkladı. Bu açıklamalar Fidelity’nin kripto para gözetim hizmeti başlatmasının arefesinde geldi.

Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi sektörü etkileyecekBloomberg‘e konuşan Novogratz, Fidelity henüz kurumsal yatırımcı konusunda pazar boşluğu olan bir sektöre dahil oluyor. Özellikle gözetin hizmetini başlatması sektöre daha fazla insanı dahil edecektir. Ayrıca Fidelity temel olarak müşterilerin taleplerine göre kripto paralar ile ilgili bir puantaj sistemi başlatabilir.

Michael Novogratz

“Fidelity’nin oyuna dahil olması çekimser kalan yatırımcıları cesaretlendirebilir.” dedi.

Novogratz ayrıca, Fidelity‘nin gözetim hizmetlerini başlatması iyi bir başlangıç olduğunu ve potansiyel müşterileri güven vereceğinden bahsetti. Novogratz şöyle konuştu:

“Gözetim hizmetleri önemli çünkü daha fazla oyuncunun piyasaya dahil olabilmesi için kapı açıyor. Bakkt, Goldman Sachs (NYSE:GS) ve BitGO’nun sektöre dail olmasıyla birlikte, Kripto para dünyası daha zengin ve daha katılımcı sayısı olacak.”

Novogratz aynı zamanda insanların büyük kurumlar tarafından destelenen kripto paraları güvenli varlık olarak göreceklerini iddia etti. Fidelity’nin kripto eko-sistemine yatırım yapacağını duyurması sektörde su damlasının halkası gibi bir etki oluşturacaktır. Fidelity’nin CEO’su Tom Jessup şöyle konuştu:

Kurumlarla konuşmamızda, kripto paralar ile ilgilenmek istediklerini ancak sektördeki şu anki oyuncuları güvenli bulmadıklarını söylediler. Bu kurumlar, geleneksel borsalarda işlemlerdeki gibi ultra güvenlik aynı seviyede deneyim ve hizmet talep ediyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin yatırımcılarını canlı yayında dolandırdılar 2019’un En İyi Kripto Projeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler Araştırma: ICO Firmalarındaki Çalışanların Yüzde 85’inden Daha Fazlası Erkek Ethereum, Netflix Dizisinde Kendine Yer Buldu Monero Hashrate’i Hard Fork Sonrası İnanılmaz Bir Düşüş Yaşadı 4 yıldır uyuyan en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları canlandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır