Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?
Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek?

© Reuters.  © Reuters.

Son röpörtajında Michael Novogratz, Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştireceğini açıkladı. Bu açıklamalar Fidelity’nin kripto para gözetim hizmeti başlatmasının arefesinde geldi.

Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi sektörü etkileyecekBloomberg‘e konuşan Novogratz, Fidelity henüz kurumsal yatırımcı konusunda pazar boşluğu olan bir sektöre dahil oluyor. Özellikle gözetin hizmetini başlatması sektöre daha fazla insanı dahil edecektir. Ayrıca Fidelity temel olarak müşterilerin taleplerine göre kripto paralar ile ilgili bir puantaj sistemi başlatabilir.

Michael Novogratz

“Fidelity’nin oyuna dahil olması çekimser kalan yatırımcıları cesaretlendirebilir.” dedi.

Novogratz ayrıca, Fidelity‘nin gözetim hizmetlerini başlatması iyi bir başlangıç olduğunu ve potansiyel müşterileri güven vereceğinden bahsetti. Novogratz şöyle konuştu:

“Gözetim hizmetleri önemli çünkü daha fazla oyuncunun piyasaya dahil olabilmesi için kapı açıyor. Bakkt, Goldman Sachs (NYSE:GS) ve BitGO’nun sektöre dail olmasıyla birlikte, Kripto para dünyası daha zengin ve daha katılımcı sayısı olacak.”

Novogratz aynı zamanda insanların büyük kurumlar tarafından destelenen kripto paraları güvenli varlık olarak göreceklerini iddia etti. Fidelity’nin kripto eko-sistemine yatırım yapacağını duyurması sektörde su damlasının halkası gibi bir etki oluşturacaktır. Fidelity’nin CEO’su Tom Jessup şöyle konuştu:

Kurumlarla konuşmamızda, kripto paralar ile ilgilenmek istediklerini ancak sektördeki şu anki oyuncuları güvenli bulmadıklarını söylediler. Bu kurumlar, geleneksel borsalarda işlemlerdeki gibi ultra güvenlik aynı seviyede deneyim ve hizmet talep ediyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance CEO’su, yatırımcıları Bitcoin’e karşı bahis yapmamaları konusunda uyardı Bitcoin 0,25% artışla 12.036,6 seviyesinin üzerine çıktı Singapur Kripto Para Borsası CEO’su, Daha Sıkı Regülasyon Talep Ediyor Trilyon Dolarlık Yatırım Şirketi Bitcoin İçin Tarih Verdi Bitcoin 0,89% artışla 10.831,5 seviyesinin üzerine çıktı Bitstamp Kripto Para Borsası, BitLicense Alan En Güncel Kurum Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır