Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama Merkezi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama Merkezi
Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama MerkeziMessari, kripto paralar hakkında beyan kaydı yapılabilecek yeni bir kayıt sistemi geliştiriyor.

Yeni Kayıt Sistemi

Kripto para sektöründeki veri toplama ve araştırma şirketlerinden olan Messari, kripto paralar hakkında yüzeysel bilgilerin toplanabileceği yeni bir kayıt sistemi geliştiriyor.

New York merkezli olan Messari piyasa hakkında çeşitli analizler hazırlıyor, piyasaya dair veriler paylaşıyor ve kripto para sektöründeki yatırımcılara özel araştırma araçları sunuyor. Messari bundan birkaç ay önce bir yatırım toplama sürecine girerek 1-5 milyon dolar arasında yatırım almayı başardı.

Messari, yakın zamanda yayınladığı bir duyuruyla yeni bir kayıt sistemi oluşturduğunu belirtti. Açık kaynaklı olan bu sistem, kripto para sektörüne ilişkin bilgilerin “toplanma adresi” olacak. Şirketin bu yeni projesine başlangıç aşamasında on iki farklı şirket ortak oldu. Bunların arasında Civic gibi sektörün önde gelen isimleri yer alıyor.

Messari kripto paralara ilişkin bir veritabanı oluşturmanın yanı sıra çeşitli tokenların yapıları, arzları, teknik özellikleri, yatırımcıları ve danışmanları hakkında da bilgiler toplayacak. Bu platformda toplanan tüm bilgilere ücretsiz olarak erişilebilecek. Şirketin konu hakkında yayınladığı bildiriden bir kesit şu şekilde:

“Messari’nin kayıt sistemi sayesinde sektördeki token projeleri nihayet hem mevcut hem de potansiyel yatırımcılarıyla iyi iletişim kurabilecekleri ortak bir platforma kavuşmuş olacaklar.”

Messari’nin CEO’su olan Ryan Selkis, oluşturulan bu yeni kayıt sisteminin kripto para sektörü için büyük önem taşıdığını düşünüyor. Selkis’e göre projeye ortak olan şirketler de Messari’nin görüşüne katılıyor, kripto para sektöründeki bilgi akışının daha verimli hale getirilmesi gerektiğine inanıyorlar.

Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama Merkezi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Messari’den Yeni Platform: Kripto Para Sektörünün Bilgi Toplama Merkezi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Lightning Network 5 Milyon Doları Aştı! Şanslı Amerikalı, Ethereum ile nasıl milyoner olduğunu anlattı Weiss Ratings, Yatırım Yapılacak Kripto Para Sinyallerini Yayınladı “Bitcoin Çok Yakında 12 Bin Dolar Olabilir” Brian Kelly: “Bitcoin, bir makro ticarete başlıyor.” Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır