Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mesajlaşma Devi LINE Kripto Para Ekosistemi ile İlgili Büyük Planlarını Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mesajlaşma Devi LINE Kripto Para Ekosistemi ile İlgili Büyük Planlarını Açıkladı
Mesajlaşma Devi LINE Kripto Para Ekosistemi ile İlgili Büyük Planlarını AçıkladıJaponya’nın en büyük mesajlaşma uygulaması LINE, bu yılın sonlarına doğru hayata getireceği token tabanlı yeni sistemiyle ilgili planlarını duyurdu.

Aylık 164 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunan LINE, oluşturacağı yeni projeyle birlikte  devasa kullanıcı kitlesinden yararlanmayı planlıyor.

Projesini henüz yeni açılmış bir kripto para borsasıyla ve 10 milyon dolarlık bir girişim fonuyla destekleyen LINE,temel olarak merkeziyetsiz uygulamalara (dApp) odaklanıyor olacak.

LINE’ın oluşturmak istediği Token Ekosistemine yönelik plan, bir bütün olarak, blockchain teknolojisini günlük kullanım için uygun hale getirmeye yönelik 2018 yılı kurumsal düzey çalışmalarını temsil etmekte.

LINE ürettiği LINK token’inin, restoran ödemelerinden tutun da, çevrimiçi içerik sunmakla ilgili diğer hizmetlere kadar bir çok tüketici odaklı uygulama için kullanılacağını umuyor.

LINE yetkilileri, geçtiğimiz günlerde çok fazla ünlü ismin katılım gösterdiği Consensus: Singapur etkinliğinde yaptığı açıklamalarda, hedeflerinin tokeni ve tokene eşlik eden uygulamaları, firmanın milyonlarca kullanıcısının kripto piyasalarına geçiş yapabileceği şekilde kolay kullanım içerecek şekilde piyasaya sürmek olduğunu vurguladı.

Yetkililerin aklından geçen yöntem ise, LINK tokenlerini bir tür satış yoluyla dağıtmak yerine, direkt olarak merkeziyetsiz uygulamaların kullanımı yoluyla ödül şeklinde vermekten ibaret. Geliştiriciler de bu sayede kendi uygulamalarını geliştirebilmek için firmanın blockchain ağını kullanabilecekler ve iki taraf  da kazanmış olacak.

Mesajlaşma Devi LINE Kripto Para Ekosistemi ile İlgili Büyük Planlarını Açıkladı isimli makale Ecem ÖZYURT tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mesajlaşma Devi LINE Kripto Para Ekosistemi ile İlgili Büyük Planlarını Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başarılı Yönetici: Senet Tokenleri, Yeni Trend Olacak Bitcoin’de geri çekilme öngören analist: Bu eşsiz bir fırsat sunacak SpankChain CEO’su: Kripto Para Kullanımı Pornoyla Yaygınlaşacak Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi! Çin Merkez Bankası, Blockchain Yatırımlarının ”Balon” Olduğunu İddia Ediyor! İnanılır gibi değil ama doğru – Ethereum 100 dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır