Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir

Ana Sayfa » GÜNCEL » McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir
McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir

© Reuters. © Reuters.

Kripto para camiasının en önde gelen isimlerinden birisi olan ve yaptığı sivri çıkışlar ile gündemi sürekli olarak meşgul eden John McAfee, kripto para piyasaları ve Bitcoin ile ilgili açıklamalar yaptı. Bitcoin fiyatı için kısa vadede bir şey söyleme şansının olmadığını belirten McAfee, kısa vadede ne olacağı ile ilgili hiçbir fikri olmadığını da sözlerine ekledi.

Madencilik üzerine de açıklamalar yapan başarılı isim, bir dönem dünyanın en önemli madencilerinden birisi olduğunu ancak artık madencilik sektörünün eskisi kadar kar getirmediğini belirterek şunları ekledi:

”MGT ile birlikteyken dünyanın en büyük madencilerinden biriydim. O zaman bunu yapıyorduk çünkü madencilik karlıydı. O dönem zarar etmek mümkün değildi. Fiyat düşünce insanlar fiş çekerdi, zorluk düşerdi ve kazanan bizler olurduk. Ancak tabii ki çeşitli faktörlere de dikkat etmek gerekiyor ki bunların başında sıcaklık ve elektrik tüketimi geliyor.”

Bitcoin fiyatının 2020 sonunda milyon dolarları göreceğini bir kez daha yineleyen McAfee, bunun olmasının ‘kaçınılmaz’ olduğunu ifade etti ve Bitcoin’in para transferi konusunda rakiplerinden daha sık kullanıldığını ve bu işte açık ara bir numara olduğunu belirtti. McAfee, ödül yarılanmasının yaklaştığını ve bu durumda  artık Bitcoin madenciliğinin karlı olabilmesi için fiyatın artması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

”2020’den sonra milyon dolarları görmezsek çok şaşıracağım. Bu konudaki daha önce yaptığım açıklamanın arkasındayım. Matematik yalan söylemez. Benim fikrim bu.”

McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bankacılık Devinin CEO’suna Göre Facebook’un Libra’sı Kısa Vadede Tehdit Oluşturmuyor Bitcoin sert düştü, arkasından yine Tether çıktı! Neredeyse her kripto para zirveden en az yüzde 90 düştü Ünlü Türk Profesörün Kurduğu Ava Labs’e 6 Milyon Dolarlık Yatırım! İngiltere Maliye Bakanı: Blockchain Ticaretimizi Brexit Sonrası Olumlu Etkileyebilir Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Lee’leri Birbirine Karıştırdı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır