Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede

Ana Sayfa » GÜNCEL » McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede
McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede

© Reuters.  © Reuters.

John Mc Afee ve Amerikan hükümeti arasında adeta tam bir tavşan kaç tazı tut oyunu oynanıyor. Sürekli olarak son dönemde yaptığı hamleler ile ABD hükümetine ateş püsküren başarılı isim, aynı zamanda da bir kaçak olarak yaşamını sürdürüyor ve tutuklanmamak için elinden geleni yapmaya gayret ediyor.

Vergi dairesi IRS ile yaşadığı sorunların ardından ülkeyi terk eden ve daha sonrasında Dominik’te göz altına alınan başarılı yönetici, sonrasında da basit bir kefalet ile serbest kalmıştı. Serbest kaldıktan sonra da ciddi bir şekilde kaçışa başlayan McAfee, bu süre zarfında da Twitter’dan uzak kalmadı ve Bitcoin ilgili yorumlar da yaptı.

Genel manada ABD hükümetine bulduğu her fırsatta verip veriştiren McAfee’nin son olarak yeri ise ifşa oldu.

McAfee, yaptığı açıklamada yerini değiştirdiğini çünkü yerinin sosyal medyada yer alan birisi tarafından ifşa edildiğini ifade etti.

Başarılı isim, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bir aptal bizi afiş ettiği için yerimizi değiştirme kararı aldık. Şu anda yeni ülkemizde, evimize girmiş bulunuyoruz. Hava biraz kötü ancak yine de alıştık. Gregor ailesini özlüyoruz ancak en azından şimdi daha iyi bir yere geldik.”

McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arjantin’de dolara darbe: Bitcoin ticareti rekor kırdı Fiziki Teminatlı Bitcoin Vadelileri Artık Piyasada! Bitcoin piyasasında stabil coin fazlalığı mı var? Bitcoin ATM Firmasına 48.000 Dolarlık Dava Açan Kadın, Davayı Kaybetti Hartej Sawhney: Günlük 2.5 Milyon Dolar Çalınıyor! Altcoinler için kapkara günler – Bitcoin hakimiyeti yüzde 60’a doğru gidiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır