Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Malta Başbakanı: Yatırımcıları Korumak İçin Ek Tedbirler Alıyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Malta Başbakanı: Yatırımcıları Korumak İçin Ek Tedbirler Alıyoruz
Malta Başbakanı: Yatırımcıları Korumak İçin Ek Tedbirler AlıyoruzKendisine kripto para ve Blockchain adası ismini veren bu iki teknoloji ile ilgili çok ciddi atılımlar yapan Malta, son olarak bir Blockchain etkinliği düzenledi ve bu etkinlikte söz alan Malta başbakanı Silvio Schembri, önemli sözler sarf etti.

Schembri, şu anda hükümet olarak Blockchain ve kripto paralar ile ilgili çok yapıcı kurallar koyduklarını ifade ederken, şu anda bu tarz bir sektörün gelişmesi için gereken adımları atmaya gayret ettiklerini aktardı. Başarılı başbakan, tüm bu süreçlerin en efektif şekilde ilerlemesi için ise, müşterini koru ve anti kara para aklama (KYC / AML) süreçlerini sıkılaştıracaklarını ve yatırımcıları korumak ve onları rahat hissettirmek için ellerinden geleni yapacaklarını aktardı.

Schembri, şöyle konuştu:

”Malta hükümeti olarak KYC ve AML süreçleri konusunda son derece hassasız. Bu konuyu gerçekten çok önemsiyoruz. Hükümetimizin ilgili birimlerine bu süreç ile ilgili tedbirleri almaları için direktifler verdim. Onlar da uzmanlıklarını ve tecrübelerini kullanarak bu işi yapacaklar. En nihayetinde bizim ana amacımız yatırımcıları korumak ve dolandırıcıları ortadan kaldırmaya çalışmak. Bu sayede sektörü çok daha güvenli kılmak mümkün ve biz de bunun peşindeyiz. Eğer bunu yapmayı başarırsak gerçekten kripto para ve Blocckhain teknolojileri bir adım ileriye daha atabilir. Bu tarz yenilikçi ve devrimci teknolojilerin işleyişine çomak sokmak isteyen kötü niyetli kişileri, çok hızlı bir şekilde buradan uzaklaştırmak herkesin görevi.”

Malta Başbakanı: Yatırımcıları Korumak İçin Ek Tedbirler Alıyoruz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Malta Başbakanı: Yatırımcıları Korumak İçin Ek Tedbirler Alıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Bitcoin Balinaları Uyanıyor: Bu BTC Fiyatı İçin Ne İfade Ediyor? Ethereum 16% düşüşle 299,08 seviyesinin altına geriledi ABD ve Çin Gerginliği Küresel Piyasayı Etkilemeye Devam Ediyor Sıcak Gelişme: Binance Tether Para Çekim İşlemleri Kısa Süreli Askıya Alındı Ekran Kartı Hashrate Hesaplama Tim Draper: Kripto Para Birimleri, İtibari Para Piyasasının Yarısını Tüketecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır