Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

DASH Ekibi, Geliştirmeler İçin Çalışıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » DASH Ekibi, Geliştirmeler İçin Çalışıyor
DASH Ekibi, Geliştirmeler İçin Çalışıyor

© Reuters.  © Reuters.

Dash ekibi, resmi Twitter hesapları üzerinden yaptıkları açıklama ile üzerinde çalıştıkları yeni güncelleme için topluluğu bilgilendirdi. Atılan twitte, şu ifadelere yer verildi:

”Karşınızda Long Living Masternode Quorums! Dash’in evriminde ve zirve yürüyüşündeki önemli kilometre taşlarından birisi.”

Dash geliştirici ekibinin başındaki isim olarak da bilinen Alexander Block, konuyla ilgili detaylandırmayı da yaparken, projenin şu anda yapım aşamasında olduğunu belirtti. Dash ekibinin gelecekte de konuyla ilgili çalışmalarını sıklaştıracağını belirten Block, tüm bu çalışmalar sonrasında DASH’in çok daha komple ve başarılı bir alt yapıya sahip olacağını düşündüklerini de sözlerine ekledi.

En temelde daha hızlı işlem ve ileri seviyede finansal gizlilik sağlayan platform, aynı zamanda merkezi olmayan bir yönetim modeline sahip olması ile de, kripto para piyasasında önemli bir yer elde etmeyi başardı.

İlk olarak Darkcoin ve XCoin adıyla çıkan ancak süreç içerisinde ismini DASH yapan platform, özellikle ölçeklenebilme konusunda lider kripto paraların yaşadığı hali hazırdaki problemleri çözerek fonksiyon göstermesi ile biliniyor.

İşte bu yeni Long Living Masternode Quorums’ların da bu amaç doğrultusunda hizmet etmesini umduklarını belirten Block, bu yeni aşama ile birlikte DASH’in çok daha güzel günlere yelken açacağını düşündüğünü de ifade etti.

Coin Market Cap verilerine göre toplam market cap baz alındığında sektördeki 11. kripto para olma özelliğini taşıyan DASH, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda yüzde 11’lik bir düşüşle 177 dolardan işlem görüyor.

DASH Ekibi, Geliştirmeler İçin Çalışıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

DASH Ekibi, Geliştirmeler İçin Çalışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Blockchain Uzmanı Arıyor, ConsenSys İşçi Çıkartıyor, Peki Sektörün Geleceği Nasıl? Çin’den Gelen Haberler Bitcoin’i Uçurdu: Akıl Almaz Artış Samsung ve Hollanda’nın Dev Bankası Blockchain Kullanmak İçin Anlaştı Game of Thrones’un Ünlü İsmi Kripto Para Sektörüne Girdi! Bitcoin Fiyatında Gerilemeler Devam Ediyor! Ethereum’da kritik nokta 120 dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır