Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin’e (LTC) Yatırım Yapmak İçin Doğru Zaman mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin’e (LTC) Yatırım Yapmak İçin Doğru Zaman mı?
Litecoin’e (LTC) Yatırım Yapmak İçin Doğru Zaman mı?

© Reuters.  © Reuters.

Kripto pazarında ilk 5 sırasında yerini alan Litecoin ile ilgili geçen ay birçok gelişme oldu. 55 $ seviyesinde olan Litecoin’e (LTC) yatırım yapmak için doğru zamanda mıyız?

Ayı Sezonu Her Kripto Parayı EtkiliyorTüm kripto para piyasası son birkaç aydır epey bir düşüş yaşadı. Borsa veya kripto grafiklerinin çoğu yeşilden ziyade hep kırmızılarla süslenmiş durumda. Litecoin de diğer kriptolar gibi modaya uydu ve düşüşünü sürdürerek 55 dolar seviyelerine kadar düştü.

Bir Google (NASDAQ:GOOGL) çalışanı olan Charlie Lee tarafından geliştirilen Litecoin, kripto para dünyasının en eski oyuncularından biridir. Litecoin, ilk defa 11 Ekim 2011’de piyasaya giriş yaptı. En yüksek fiyatı olan 366 $ seviyesine kripto dünyasının bahar mevsimini yaşadığı 2017 yılı Aralık ayında ulaştı

Bitcoin ve büyük kripto para birimlerinin gösterdiği performansın Litecoin ve diğer Altcoin fiyatlarında da bir etkisi olduğu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bütün piyasanın en yüksek seviyesini yaşadığı 2017 yılında kriptoların hepsi yükselme eğilimi gösterdi. Aynı şekilde piyasanın düştüğü geçen 3 ayda da bütün kriptolar değer olarak büyük düşüş yaşadı.

Bu kesinlikle bir tesadüf olamaz. Piyasalarda herhangi bir yükseliş belirtisi gören yatırımcılar kitle halinde kriptoya yönelirken; düşüş ihtimali gördüklerinde ise çıkış yaparak veya hodl yapmak suretiyle işlem yapmaktan çekinmektedir. Aslında piyasanın genel doğası bu.

Litecoin’in önümüzdeki yıllar için teknik analiziLitecoin’un fiyatı dünkü sıçramada 58 dolara kadara çıkmış olmasına rağmen yine düştü. Şu anda 55 $ seviyesinde işlem görüyor. Bu değer, 366 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini göz önüne aldığınızda oldukça düşük bir rakam. Bunun en büyük sebebi kripto pazarındaki genel düşüş eğilimi.

Litecoin’in tekrar çıkış trendine girerek fiyatının 200 doların üstüne çıkması ancak piyasanın üzerindeki ölü toprağını atarak tekrar boğa piyasasına geçmesi ile mümkün gözüküyor.

Litecoin’e (LTC) Yatırım Yapmak için Doğru Zaman…Yıl sonu ile alakalı sosyal medya ve Tv programlarında tahminler havada uçuşurken kripto piyasası için hiçbir şeyin garantisi yok. Kriptonun lokomotifi Bitcoin’in yıl sonunda 7500 dolar seviyesine çıkması ile ilgili kehanetler gerçekleşirse Litecoin(LTC) için de yükselişin başlamaması için hiçbir sebep yok. .

O zaman Litecoin’e (LTC) yatırım yapmak için doğru zaman ne zaman? Teknik açıdan Litcoin fiyatının düşük olduğu bu zamanlarda satın alınan Litecoin muhtemelen 2018 Aralık ile 2019 Ocak arasındaki doğru bir zaman diliminde satılırsa, çok fazla kar elde edilebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin’e (LTC) Yatırım Yapmak İçin Doğru Zaman mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’tan Sonra Amazon ve Google da Kendi Kripto Parasını Çıkartacak Mı? Bitcoin fiyatı, dakikalar içinde 400 dolar birden eridi Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu Overstock’dan Blockchain Tabanlı Sosyal Medya Platformuna Büyük Yatırım! 1 Bitcoin (BTC) hala çok değerli: Dark Web’te 300.000 kişinin bilgisi sadece 1 BTC! 2019’da kripto para sektörünü sallayan 5 proje

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır