Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor
Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu DüşünüyorLitecoin‘in kurucusu ve Litecoin Foundation‘un yöneticilerinden olan Charlie Lee, yakın zamanda yapılan San Francisco Blockchain Haftasına katılan isimlerden bir tanesi oldu. Lee, geçtiğimiz yıl ciddi bir ICO patlamasının yaşandığını ifade etti. Başarılı kripto para figürü bunun yanı sıra Litecoin’in Bitcoin ile olan ilişkisine ve kripto para piyasasında yaşanması beklenen gelişmelere dair de ipuçları verdi.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong geçmişte yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in en önemli kripto para birimi olduğunu vurgulamıştı. Charlie Lee de geçmişte Coinbase’e katılma nedenleri arasında bunu gösterdi.

”2013 yılında Coinbase’e katıldığımda, bunu yapma sebebim Bitcoin’in temel koin olduğunu düşünmemdi. Bitcoin kabul görmeliydi ve bu yüzden Bitcoin’in kullanımını kolay yapmak benim için önemliydi.”

Lee bunun yanı sıra 2013-13 yıllarında yaşanan alt koin patlaması hakkında da konuştu ve bunu geçtiğimiz sene yaşanan ICO ve token patlaması ile ilişkilendirdi. Lee’ye göre geçtiğimiz yıl Bitcoin fiyatının 20.000 dolara çıkıp rekor kırmasının arkasındaki temel faktörlerden birisi de ICO’lar ve yaşanan ICO patlaması.

”İnsanlar bir tür kumar oynayıp para kazanmayı seviyorlar bu yüzden insanların ICO’ya sahip olmaları ve bu ICO’lara yatırım yapacak insanlar bulmaları çok kolay. Bence başka bir ICO patlaması daha olmayacak ama kripto para birimleri yakın gelecekte yaygın kullanım kazanacak. Herkes bunları ödemeler için kullanıyor, bu biraz zaman alsa da ileride olacak.”

Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!! Venezuela ekonomik krizinde Bitcoin hayat kurtarıcı bir rol oynuyor Dünya Bankası: Daha İyi Bir Havale Altyapısı Lazım Circle, Ünlü Borsasını Sattı! Analistlere göre, Bitcoin olumlu titreşim sinyalleri gönderiyor Kripto topluluğun yolunu gözlediği Bitcoin Lighting Network başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır