Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın
Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan Doları, Çin Yuanı veya Avro değil, altın, sadece altın. Kripto paraları bitirebilecek tek yatırım aracının dijital olarak bankalar tarafından ”güncel” fiyatı baz alınarak altın hesaplarına izin verilmeye başlaması ve bunun bir üst noktasının altın alımında kripto para sistemine benzer bir yatırım sisteminin ortaya çıkmasının olabilecek olduğunu düşünen kişilerin sayısı her yıl daha fazla artıyor. Her gün milyonlarca insan dünyada altın alıyor ve satıyor iken, bugün dünyada Bitcoin sahibi olan insan sayısının 25 milyon kadar olduğu tahmin edilebiliyor.

Henüz altının yerini kripto paraların alması mümkün değil iken, Bitcoin’i tamamen ortadan kaldırabilecek olan tek yatırım ve ödeme aracının fiziksel altının dijital olarak kripto paralardan farksız bir gizliliğe sahip koruma yöntemi ile korunması ile olabilecek olduğu hakkında.

Altın en iyisi
Altın, dünyada bilinir hale geldiği günden ve aktif kullanılır olduğu günden bugüne kadar değerini kaybetmeyen tek şey. Bir ödeme aracı, bir yatırım, bir takas aracı olarak kullanılmış olan ve hala günümüzde aktif olarak kullanılan altının Bitcoin’e büyümeden son vermesi için önündeki imkanlar çok açık.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 100 Doların Üzerine Çıkamıyor: Peki Buna Sebep Ne? Bitcoin Cash Yüzde 53 Değerlendi! Gözler Bitcoin ETF kararına kilitlendi – BTC 6.500 dolara gidiyor! Ripple CEO’sundan xRapid ile İlgili İlginç İddialar Free Software Foundation: Zor Durumdayız! 1 milyar Ripple’ın (XRP) kilidi açıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır