Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings, Yatırım Yapılacak Kripto Para Sinyallerini Yayınladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings, Yatırım Yapılacak Kripto Para Sinyallerini Yayınladı
Weiss Ratings, Yatırım Yapılacak Kripto Para Sinyallerini Yayınladı

© Reuters.  © Reuters.

Weiss Ratings yatırım yapılacak kripto para sinyallerini zaman zaman takipçileri ile paylaşıyor. Yayınlanan son raporunda en yüksek puan alan kripto paralar arasında XRP, Stellar (XLM), EOS ve Cardano (ADA) bulunuyor. Bitcoin ise puanlama sisteminde C+ olarak görünüyor.

Weiss Ratings’in Yatırım Yapılacak Kripto Para Listesi

Weiss Crypto Ratings en yüksek puanlı kripto para listesini açıkladı. XRP, Stellar (XLM), EOS ve Cardano (ADA), yatırım yapmak için en iyi kripto paralar olarak belirledi. Bitcoin hala C + ile derecelendirirken, hangi metodu izlediklerini ne okurlarına paylaştı.

En İyi Kripto Para Yatırım SeçenekleriWeiss Crypto Ratings daha öncede dört kripto paranın sinyalini vermişti. Bu kripto paralar arasında Aurora (AOA), Bitcoin Daimond (BCD), Credit (CS) ve Mixin (XIN) bulunuyordu.

Kısa bir süre önce, Weiss Crypto Ratings, dört şifrelemeyi açıkladı. Yatırımcıların uzak durması gereken Aurora Zinciri (AOA), Bitcoin Diamond (BCD), Krediler (CS) ve Mixin (XIN). Şimdi, en iyi dereceye sahip dört cryptos ile satın alma tercihini sunmuştur. Sinyalleri verilen bu Altcoinlerin fiyatlarının iyi durumda olduğunu belirebiliriz.

Bugün verilen XRP, XLM, ADA, EOS sinyallerinin de doğru tercihler olduğunu düşünüyoruz. Weiss, daha önce yayınladıkları sinyallerde büyük oranda başarılı oldular. Aynı başarının tekrarlanacığına inanıyoruz.

Weiss yaptığı açıklamda;

“XRP ve Stellar, finans kuruluşlarına hızlı transfer işlemleri vaat ediyor. Müşteri portföyleri arasında ağırlıklı olarak bankalar ve finans kuruluşları var. EOS ve Cardano ise daha çok dApps toplulukları için tasarlanmış. Her yeni uygulama ve topluluk bu iki projeye katkıda bulunacak ve gelişmesini sağlayacak. Bu projeler geniş bir uygulama yelpazesine kavuşacaklar” dedi.

Weiss, ”mükemmel olarak inşa edilen” bu projelerin hedeflerine ulaşma becerisininin olduğuna inanıyor. Bu açıklamayı yaparken son 10 aydaki ”benimsenme performanslarını” atıfta bulunuyor.

Weiss elde ettiği bulguları şöyle paylaşıyor;

” Büyük yatırımcıların piyasadan çekilmesi ile pazar inanılmaz derecede hasar aldı. Kripto para piyasaları tekrar yükseldiğinde sektöre ilginin bir önceki boğa koşusuna göre daha fazla olacağını söyleyebiliriz. İşte bu olduğunda bu kriptoların performansını hayal edin”

Yayınlanan makalede derecelendirme metodlarına da değinildi. Derecelendirmede Blockchain teknolojisinin odak noktası olduğu baz alındı. Kripto paraların, hangi benimsenme modelini kullandıkları, performansları, yatırım riski, volatilite ve fiyat riski ise ele alınan başlıklar arasında yer alıyor.

Bitcoin neden C+ aldı? sorusunu ise ” Risk/ Ödül metrikleri” çerçevesinde açıkladı. İşlem hızının yavaş olması, ölçekleme sorunu, yönetişimin zayıf olması, eski teknoloji olmasını gösterdi. Bu sorunlar çözülecektir, ancak zaman alacak görüşünde.

Yatırım yapılacak kripto para sinyallerine katılıyor musunu?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings, Yatırım Yapılacak Kripto Para Sinyallerini Yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Önemli gelişme: 13 banka Ripple (XRP) destekli MoneyTap ile çalışacağını açıklıyor Singapur Merkez Bankası QR Koduna Dayalı Yeni Bir Ödeme Sistemi Geliştirdi İddia: Coinbase Hala Kullanıcıların Bitcoin SV Koinlerini Teslim Etmedi Bitcluster: Rusya Kripto Para Madenciliği Vergilerinden 1 Milyar Dolar Kazanabilir Zcash Ağında Sınırsız Sayıda ZEC Üretimi Sağlayan Sistem Açığı Tespit Edildi ve Giderildi! 3.5 Milyon Müşterisi Olan SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Satışını Yayına Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır