Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Rekor Düzeylere Çıkacak Mı?

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litecoin Rekor Düzeylere Çıkacak Mı?
Litecoin Rekor Düzeylere Çıkacak Mı?
Fiyat tablosu analizi litecoin’in rekor seviyeleri tekrar yakalayabileceğini gösteriyor.Eğer öyleyse, gelişme, dünyanın en büyük beşinci şifrelemesinin 341.80 dolarla yeni yüksekliklere ulaştığında, sadece boğa piyasasındaki bitkinliğe zemin düşürmek için geçen haftadan geriye dönüşü işaret edecekti .

Bununla birlikte, en önemlisi, 15 Aralık’taki düşük 251.22 dolara gerilemeyle artık kısa ömürlü oldu. Pazartesi gününden itibaren, LTC, 300 doların üzerinde ticaret yapıyor ve dünya çapında borsalarda ortalama 320 dolarlık işlem görüyor. Gereğince CoinMarketCap , bu gün 0,4 oranında takdir, ancak keskin toparlanma yalnızca pazarın güçlü “daldırma satın alma” zihniyeti vurgulamaktadır.

Yatırımcılar, 20.000 $ markanın yakınında yorgunluk hissi veren büyük bitcoin boğa koşusu ile dikkatlerini litecoin ve diğer alternatif para birimlerine çevirirler. Yatırımcı topluluğu da onun zaten meteor yıllık kazançları onun zaten şaşırtıcı % 7.000e uzanan edilebileceğini ima LTC yakında rekor seviye tekrar beklenmektedir.

  • Artan eğilim çizgisi (mavi çizgi) ile temsil edilen daha yüksek bir düşük serisi.
  • Artan trend çizgisi desteğinin altına yuvarlama.
  • 50-MA, boğalar lehine kıvrılmış.

Görünüm

Yukarıda listelenen teknik faktörler boğalar lehine hizalanır. Ayıların bayrak bayrağı deseninin sunduğu direncin üstünde olması gerektiği halde işin yarısı yapılmaktadır (esas itibariyle baş aşağı bir versiyon veya boğa bayrağının ters çevrilmiş versiyonu). Bu, düşüş eğilimi modelidir, yani, olumsuz bir kırılma (317 doların aşağısında kapanır), 420 doların üstündeki satışların devam etmesi sinyalini verecektir. Yine de, kısa vadede, 270 doların altındaki düşüşler, geçici olarak yukarı doğru eğimli 10 günlük MA’dan nezaret edilebilir.

Sadece 345 $ ‘ın üzerinde bir mola (bayrak direnci) daha yüksek seviyelere güvenir ve alt kalıpları yuvarlar ve 420 $ seviyelerine (rekor seviyeler) kapı açar.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Rekor Düzeylere Çıkacak Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stellar Starlight güncellemesi XLM fiyatına yansımaya başladı mı? Albayrak’tan Dolar Açıklaması, FED Kararı Öncesi Dolar ve Euro Fiyat Görünümü Kripto Fiyatları Artıyor, Güney Kore ICO Yasağını Kaldırmayı Amaçlıyor Çin Blockchain’de yükselirken kripto para spekülasyonuna karşı uyarıyor Rus Enerji Devi Gazprom Blockchain Teknolojisini Kullanacak Tether’a akın: Fiyat yerli borsalarda fırladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır