Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’
Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan Litecoin‘in kurucusu Charlie Lee, Litecoin Zirvesi’nde sektörün mevcut durumu hakkında konuştu.

Lee, Litecoin Zirvesi’nin düzenlenmesindeki başlıca amacın piyasadaki FUD’ı (korku, kararsızlık, şüphe) ortadan kaldırmak olduğunu belirtti.

‘İyi Ki Satmışım’

Litecoin’in kurucusu olan Charlie Lee, bundan bir süre önce elindeki LTC’leri satarak sektörün gündemine oturmuştu. Lee’nin bu hamlesi topluluktaki bir kesim tarafından takdir edilirken bir kesim tarafından epey eleştirilmişti ve bu konudaki tartışmanın hala sürdüğünü söyleyebiliriz.

Katıldığı zirvede elindeki LTC’leri satmış olması hakkında konuşan Lee, böyle bir karar almış olmaktan dolayı gayet memnun olduğunu belirtti. Lee, LTC’lerini sattığı dönemde gayet iyi bir gelir elde ettiğini ve bu satış işleminden kazandığı para sayesinde hiçbir maddi kaygı olmadan tamamen Litecoin’deki işine odaklanabildiğini söyledi. LTC’lerini satmasa “çok kötü olacağını” söyleyen Lee, şöyle ekledi:

“İyi ki yapmışım. Satmamış olsam para kazanmak için başka bir iş bakınıyor olurdum.”

LTC’lerini sattıktan sonra tamamen Litecoin’i geliştirmek için çalışmaya başlayan Lee, başlıca amacının Litecoin’i diğer tüm koinlerden daha kaliteli bir koin haline getirmek olduğunu vurguladı:

“Litecoin projesi kucağıma düşmüş gibi oldu. Pek lider kişilikli biri değilim ama en büyük hedefim piyasada kalıcı etki bırakacak bir şey üretmek ve bunu yaparken keyif almaktı.”

Topluluktaki bazı kişiler belli başlı kripto paraların yalnızca belli başlı amaçlar doğrultusunda kullanılabileceklerini söylüyorlar. Lee’ye göre ise insanlar kripto paraları istedikleri gibi kullanabilmeliler.

Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu Dünyadaki Onlarca Merkez Bankası Kripto Para Birimleriyle Deney Yapacak Bitcoin Yükseldikçe Piyasa Güçleniyor Teknik Grafik Gurusu: Bitcoin, 2020’nin İlk Çeyreğinde 100 Bin Dolar Olabilir Gürcistan Kripto Paralardan KDV Almayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır