Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para Oluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para Oluyor
Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para OluyorWinklevoss kardeşlerin kripto para borsası olan Gemini Exchange, yaptığı açıklama ile Litecoin’in platforma girmesi için gerekli yasal izinlerin alındığını belirtti.

New York merkezi borsa, yaptığı resmi açıklamada şu ifadelere yer verdi:

”Litecoin’in aldık Gemini borsasında yer alacağını duyurmaktan ötürü oldukça mutluyuz. Yarından itibaren, Litecoin gönderim işlemlerini borsada kabul etmeye başlayacağız. Litecoin, salı gününden itibaren ise borsadaki diğer kripto para eşleri ile işleme girmeye başlayacak.”

Bu haber ile birlikte Litecoin, Gemini’de listenelecek 4. kripto para olmayı başardı. Platformda, Bitcoin, Ethereum ve Zcash listeleniyor. Gemini, Ltiecoin’in borsada işlem görecek olmasının yanı sıra, platformun custodial hizmetlerinden de faydalanacağını açıkladı.

Gemini gibi önemli bir borsada listenelecek 4. kripto para olmak, görünen o ki en azından şimdilik Litecoin fiyatlamasına belirgin bir etki yapmadı. Resmi açıklamadan bir süre önce 52,46 dolardan işlem gören LTC, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise yaklaşık yüzde 1’lik bir artışla 53 dolardan alıcı buluyor. Özellikle ZRX’in Coinbase listelenmesi haberinin ardından yaşadığı yüzde 30’luk artış göz önüne alınırsa, LTC yatırımcısının bu habere kayıtsız kalması, biraz daha ilginç bulunuyor. Otoriteler, Salı gününe kadar LTC fiyat hareketlerini takip etmenin de heyecanlı bir aktivite olacağını ifade ediyor.

Gemini’nin Bitcoin Cash desteğinde ise henüz bir belirsizlik yaşanıyor. Şirket çalışanı Eric Winer, yaptığı açıklamada şu anda BCH topluluğunda konuşulan hard fork ihtimallerinden ötürü süreci ertelediklerini belirtti.

Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para Oluyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para Oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, Blockchain Platformu Geliştiriyor! Ethereum cephesinde anonimlik sesleri! Ethereum Monero’ya rakip olabilir Lisa Ellis: Bitcoin, Ödeme Sağlayıcılarının Başına ‘Bela’ Olacak! Ripple yatırımcılarına müjde: Ripple’ın xCurrent 4.0’ü artık aktif! Charlie Lee ile TokenPay CEO’su, Lisk ortaklığını açıkladı CoinMarketCap Sahte İşlem Hacimleri İddiasına Yanıt Verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır