Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Borsası Bitvo Ripple ve Ethereum Classic’i Listeledi…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Borsası Bitvo Ripple ve Ethereum Classic’i Listeledi…
Bitcoin Borsası Bitvo Ripple ve Ethereum Classic’i Listeledi…

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin borsası Bitvo Ripple ve Ethereum kriptoparalarını yoğun talep üzerine listesine almaya karar verdi. Müşterilerinin bu yoğun talebini geri çeviremeyen Bitvo, kullanıcılarının taleplerinin kendileri için her zaman çok önemli olduğunu duyurdu.

Bitcoin Borsası Bitvo Ripple ve Ethereum: Muteşem Üçlü…Bitcoin borsası Bitvo Ripple ve Ethereum kriptoları listeleyince kriptopara pazarı için Fiat ticareti adeta altın yumurtlayan bir tavuk haline geldi. Birçok döviz, piyasadaki belirsizliklerden kaçınmak için kripto fiat ticaretinden uzak durmayı tercih etmekte. Mesela, en büyük kripto borsası Binance, kendisinden beklenen hizmetleri henüz vermeye başlamadı. Kripto pazarındaki Fiat ticaretinde, müşteriler daha önce Bitcoin ya da Ethereum satın almak yerine doğrudan kriptopara birimleri satın almayı tercih etmektedirler. Böylelikle daha sonra bu varlıklarını istedikleri dijital paraya dönüştürmeyi daha kolay gerçekleştirebilmektedirler.

Bitvo, Kanada merkezli olarak yeni başlatıldı. 18 Ekim’deki duyurusunda hem Ripple (XRP) hem de Ethereum Classic (ETC) ‘nin platformunda olduğunu ifade etti. Her iki kripto da diğer kripto ticaret çiftlerine ek olarak Kanada doları bazında işlem görecek. Bu borsa bir dizi teknik aksaklığın ardından zorlu bir başlangıç yapmasına rağmen, kurulduğundan beri yavaş yavaş da olsa iyi bir ivme kazanmakta. Ancak, kripto evrenine giriş yapan bu tür küçük kriptolar için gayet normal bir durum. O na bakarsak büyük borsaların bile kendi arasında çok büyük problemleri söz konusu. Tek sorun, kriptopara dünyasının çok acımasız olması. Buna rağmen Bitvo piyasada istikrarlı bir şekilde kendine iyi bir yer edindi. Kısa sürede de dikkate alınması gereken bir borsa olduğunu herkese kanıtladı.

Borsa, 2018 baharında finans hizmetlerinde çok profesyonel ve tecrübeli bir kadro tarafından kuruldu. Bitvo diğer yandan yeni bir şirket değil. Bir süredir finansal hizmetler sektöründe hizmet vermekteydi. Kripto pazarına, büyük ölçüde Blockchain teknolojisiyle desteklenen küresel bir ekonomiye kavuşmayı en büyük hedefleyerek giriş yaptı.

Bitvo platformu, müşterilerine kriptopara birimleri satın alma ve satma konusunda kusursuz bir süreç sunmak için tasarlanmıştır. Güvenli ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, Kanada’da kripto varlıkları için en iyi ve tercih edilen platform olma vizyonuna sahiptir. Bitvo bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir.

Ripple ve Ethereum Yatırım Demek…Bitcoin borsası Bitvo Ripple ve Ethereum kriptolarını listelerken kullanıcıları için faydalı olup olmayacağını derinlemesine araştırdıktan sonra ancak iki kriptoya da onay verdi.

Ripple, San Francisco’da bulunan bir Blockchain şirketidir. Güvenli, daha hızlı, daha ucuz uluslararası ödemeler sağlayan sistemler geliştirmektedir. Ripple, küresel finans sektörünü stratejik ortaklıklar ile ticari bankalar ve diğer ödeme sağlayıcıları yardımıyla resmen dönüştürdü. XRP, Ripple Labs Inc. tarafından verilen yerel bir tokendır. Şu anda pazardaki en büyük üçüncü dijital para birimidir.

Diğer taraftan, Ethereum Classic (ETC), halka açık bir Blockchain tabanlı çalışan açık kaynaklı bir dijital varlıktır. Ethereum tasarımcıları bir hack saldırısının ardından çalınan fonları geri getirebilmek için orijinal Ethereum (ETH) kodunu kurmaya başladılar. Bununla birlikte, bazı geliştiriciler sert çatal fikrini paylaşmıyorlardı. Bu nedenle orijinal kod üzerinde Ethereum Classic’i (ETC) başlattılar.

Her iki varlığın da Bitvo’da listelenmesi, müşterilerin Bitcoin veya Kanada doları kullanarak varlıkları satın almalarına ve satmalarına imkan sağlayacaktır. Bitvo müşterileri, ETC ve XRP’yi doğrudan döviz hesaplarına yatırmayı tercih imkanına sahipler. Platformun şu anda Bitcoin l (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH ve Litecoin (LTC), Bitvo CEO’su dahil olmak üzere toplam yedi varlığı var. Bitvo’nun CEO’ su, Pamela Draper yeni liste ile ilgili şunları ifade etti:

“Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler üzerine listeye XRP ve Ethereum Classic’ te eklenmiştir. Bunları listemize eklemek bizim olağanüstü heyecan verici oldu. Müşterilerimizin ne istediğini dinlemeye devam edeceğiz. Bunun yanı sıra platformdaki kullanıcı deneyimini optimize ettikten sonra ek olarak kriptopara kampanyaları da yapmayı planlıyoruz. ”

Bu yazı yazıldığı sırada, Ripple (XRP), Blockmodo’daki canlı verilerine göre 24 saatlik bir zaman diliminde % 3.42’lik bir düşüşün ardından 0.466 $ seviyesinde işlem görmekte. Varlık, kısa vadeli desteği dünkü oturumda 0.47 $ ‘dan kırdı. XRP/USD’nin aşağı doğru düzelmesiyle Bitvo’daki destek biraz göz ardı edildi.

9.5 $ seviyelerindeyken son 24 saatte %2.16 değer kaybetti. Classic (ETH) şuan 10.00 $ ‘ın aşağısında sıkışmış durumda. Boğaların kör bakışına rağmen Ethereum 1 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasada 16. sırada yer almaktadır.

Altcoinler Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Borsası Bitvo Ripple ve Ethereum Classic’i Listeledi… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra Sepeti Belli Oldu: Listede Hangi Para Birimleri Var? Tom Lee: TL’de Değer Kaybı BTC’yi Artırabilir Litecoin ve Bitcoin’de beklenen şok etkisine Binance’in bir önerisi var Eski JPMorgan Analisti: Ayı Piyasası Bitmemiş Olabilir Brave’den BAT Token Dağıtımı Popüler Bitcoin borsası Visa ile ortaklık kurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır