Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Foundation’dan İlginç Sponsorluk: Bir Kripto Firması İlk Defa UFC Dövüş Etkinliğini Destekleyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Foundation’dan İlginç Sponsorluk: Bir Kripto Firması İlk Defa UFC Dövüş Etkinliğini Destekleyecek
Litecoin Foundation’dan İlginç Sponsorluk: Bir Kripto Firması İlk Defa UFC Dövüş Etkinliğini Destekleyecek26 Aralık tarihinde yapılan bir duyuruya göre, Litecoin Foundation, Ultimate Fighting Championship (UFC) dövüş etkinliklerinden birisine sponsorluk yapacak. UFC, dünyanın dört bir yanında hayran kitlesi bulunan bir dövüş tarzı ve etkinliği olarak bilinmekte. Söz konusu haber, Litecoin Foundation’un kurucusu Charlie Lee tarafından da doğrulandı.

Litecoin Foundation resmi olarak Jon Jones ve Alexander Gustafsson arasındaki hafif sıklet unvan dövüşünün ”kripto para birimi ortağı” olacak. Foundation yaptığı açıklamada markanın farklı alanlarda ve farklı sektörlerde de görünmesini sağlayarak, kripto para sektörüne bir iyilik yaptıklarını ve daha fazla ana akımdan insanın kripto para birimlerini tanımasını sağladıklarını ifade etti.

Litecoin geçtiğimiz 2011 yılında eski bir Coinbase yetkilisi olan Charlie Lee tarafından piyasaya sürülmüştü. Söz konusu kripto para birimi toplam 84.000.000 LTC ile sınırlı bir iş ispatı modeli olarak bilinmekte ve herhangi bir merkezi yönetime sahip değil. Ancak kurucu Lee, geçtiğimiz tarihlerde elindeki bütün LTC’leri, piyasanın zirve yaptığı dönemlerden elden çıkartması için çok büyük tepki çekmişti.

Kripto para birimleri daha önce farklı sporlarla ilgili çeşitli sponsorluklara imza atmış olmasına rağmen, futbol veya basketbol hatta tenis gibi geleneksel sporlara kıyasla dövüş tipi bir sporun kripto para sponsorluğu alması bir ilk olarak görülmekte.

Litecoin Foundation’dan İlginç Sponsorluk: Bir Kripto Firması İlk Defa UFC Dövüş Etkinliğini Destekleyecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Foundation’dan İlginç Sponsorluk: Bir Kripto Firması İlk Defa UFC Dövüş Etkinliğini Destekleyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

800 milyon dolarlık yatırım şirketinden Stellar’a yatırım Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, Ripple’ın kapısından dönmüş PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi Verecek İngilizlerin Raporu Yayınlandı: Tanımda ‘Para’ İfadesi Uygun Görülmedi / Bitcoin Türevlerine Yasak Gündemde Bitcoin (BTC) tutan adreslerin detayı açıklandı: Bakın balinalar ne kadar BTC tutuyor Cayman Adaları, Yeni Bir Dijital Ürün Platformunu Tanıttı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır