Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek”
Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek”Bir analistin düşüncesine göre, Litecoin‘in önümüzdeki tarihlerde yapılacak olan istemci güncellemesi, piyasa hacmine göre yedinci en büyük kripto para biriminin, dördüncü sıradaki Bitcoin Cash‘ten ”daha hızlı” ve ”daha ucuz” olmasını sağlayacak. Söz konusu güncelleme sonrası Litecoin’in işlem ücretlerinin %90 ile %95  oranında düşeceği planlanmakta.

10 Kat Ücret Düşüşü LTC’yi Öne Çıkartacak
Litecoin’in önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Litecoin Core 0.17 güncellemesi, uzmanlara göre sunduğu end-user geliştirmeleri ile Litecoin’i ciddi anlamda öne çıkartacak. Bunların arasında en çok öne çıkan özellik ise 10 kat civarında olan ücret düşüşü olarak görülmekte.

Litecoin basın saatine göre ortalama olarak 0.05 dolar gibi ortalama bir ücret gerektirmekte ve güncellemeden sonra bunun 0.005 dolara kadar inmesi bekleniyor. Alternatif finansal varlıklar performans analisti ve LearnCrypto.io başkanı Nich Hellmann‘ın ifadelerine göre, Litecoin yeni güncelleme sayesinde BCH’den sadece daha hızlı ve daha ucuz olmakla kalmayacak, bunu yanı sıra BCH’nin yarı piyasa hacmine de ulaşıp daha az kavgalı bir topluluğa sahip olacak.

Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charlie Lee’den Şaşırtıcı BTC Öngörüleri Bitcoin 0,89% artışla 10.831,5 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin milyarderlerinin borsasından kritik Bitcoin ve altcoin hamlesi Çinli Dev Huawei, Blockchain Tabanlı Bulut Hizmetini Tanıttı Güney Kore’nin En Büyük Kripto Para Borsası Bithumb, Çalışanlarının Yarısını İşten Çıkartıyor! Ünlü Analist Bitcoin’in 9.000 Dolara Çıkacağını Düşünüyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır