Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Güzel Haber: Coinbase Custody, New York’ta Kullanıma Açılacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Güzel Haber: Coinbase Custody, New York’ta Kullanıma Açılacak
Güzel Haber: Coinbase Custody, New York’ta Kullanıma AçılacakKripto para piyasalarına kurumsal yatırımcıyı çekmek için çalışan Coinbase, bu uğurda geliştirdiği ürünü Coinbase Custody için, New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYDFS) onay aldığını açıkladı.

Birçok dev finans şirketini bünyesinde barındıran New York, kurumsal yatırımcıların dünya üzerinde belki de en fazla bulunduğu yerlerden birisi olarak da gösteriliyor. Coinbase, NYDFS’den lisans aldığını dün, resmi Twitter hesabından attığı bir tweetle doğrularken, atılan tweette şu ifadelere yer verildi:

”Coinbase Custody’nin New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan onay aldığını ve tamamen regüle bir şekilde kullanıma hazır olduğunu duyurmaktan dolayı oldukça gururluyuz.”

Müşterilerinin kripto para birikimlerini güvence altına almayı hedefleyen Coinbase, şüphesiz bu onay ile önemli bir kilometre taşını da geride bırakmış oldu. New York’un bankacılık kanunlarına tabi olacak ürün; tamamen regüle olması ile de ayrı bir önem taşıyor.

Coinbase, bu yeni geliştirdiği ürün kapsamında Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ve XRP için destek sunacak. Kurumsal yatırımcının kripto para sektörüne gelmesi için elzem olarak gösterilen bu tarz güvenlik ürünlerini, Coinbase ile birlikte Bitgo da sunuyor ve bu ikilinin yapacaklarının, bir sonraki boğa sezonunun tetikleyicisi olabileceği yorumları, uzunca bir süredir kripto para piyasalarında yapılıyor.

Coinbase Custody’nin bu ivme ile birlikte çalışmalarına hız vereceği ve daha fazla kurumsal yatırımcıyı kripto para sektörüne çekebilmek için gaza basacağı da gelen haberler arasında.

Güzel Haber: Coinbase Custody, New York’ta Kullanıma Açılacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Güzel Haber: Coinbase Custody, New York’ta Kullanıma Açılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İsviçre’deki Finans Düzenleyicisi: Kripto Paraların Risk Ağırlığı Yüzde 800 Kripto ETF’leri Perşembe günü listeleniyor! Okan Bayülgen: Bitcoin, daha ahlaki bir geleceği muştuluyor olabilir Bu Dört Banka Blockchain’e Geçiş Yapıyor IBM’in Kuantum Gücü Bitcoin ile Blockchain’i Devre Dışı mı Bırakacak? Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: ETH Sessiz, Sırada Büyük Hamle Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır