Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi!
Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi!ABD menşeli ünlü kripto para borsası Bittrex, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile, son zamanların parlayan kripto para birimlerinden ve stabil koin projelerinden olan PAX‘ı listelediğini duyurdu.

Özellikle CoinMarketCap verilerine göre Top 10 içerisinde yer alan tek stabil koin projesi Tether‘in düşüşü ve denetimlerindeki belirsizlik yüzünden, adeta onlarca stabil koin projesi ortaya çıktı. Tether’in son bir kaç ay içerisinde yaşadığı delist edilme durumları ve söylentileri de artınca, söz konusu stabil koin’in değeri endeksli olması gereken 1 doların altına düştü. Güvenini yitiren bir çok yatırımcı da alternatif stabil koin projelerine geçiş yapmaya başladı ki bunların başında PAX ve Gemini borsası tarafından çıkarılan GUSD gibi sağlam platformlar tarafından denetlenen ve düzenlenen projeler geliyor.

Paxos Standard piyasaya çıktığı tarihten beri toplamda 100 milyon dolar sınırını geçti ve gayet düzenli ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmekte.

Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Vadelileri İçin Konulan 70 Milyon Dolarlık Sermaye Limiti, Tartışmalara Neden Oldu! Reuters Bitcoin ve Kriptolardaki Artış ve Düşüşü Bu Gelişmeye Bağladı Birleşik Arap Emirlikleri, 2019 Yılının İlk Yarısında ICO Regülasyonlarını Devreye Sokacak Binance mi Coinbase mi: En Çok Kullanıcıya Sahip Bitcoin Borsaları Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında İtalya’da Bitcoin devrimi: Visa ve American Express’ten daha çok tercih ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır