Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”
Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”

© Reuters.  © Reuters.

200’den fazla hükümet yetkilisinin yanı sıra toplam 5.000’in üzerinde kişinin katıldığı blockchain konferansı, Ağustos ayının başında yapıldı ve ülkenin en büyük blockchain konferansı olarak tarihe geçti. Etkinliğin ev sahipliğini yapan firmanın CEO’suna göre bu hükümetlerin blockchain kabulüne doğru sağlam adımlar attıklarının kanıtı.

Sadece ”Bir Kaç Tetikleyici”
Bitcoin fiyatı iki gün öncesine kadar tamı tamına iki haftadır yeşil bir grafik çizmekte ve 7.500 dolara kadar ilerlemekteydi ancak dün başlayan düşüş furyası bugün de etkisini devam ettirmekte. Buna rağmen kripto para birimlerinin ve bunların altında yatan teknolojinin kabulü gün geçtikçe daha da artıyor. Hyderabad ve Goa bölgelerinde Ağustos başında düzenlenen Uluslararası Blockchain Kongresi etkinliğine ev sahipliği yapan Nucleus Vision firmasının CEO’su Abhishek Pitti de aynı görüşte.

Konu hakkında yorum yapan Pitti, şunları ifade etti:

”Piyasayı tekrardan canlandırmak için gereken tek şey bir kaç tetikleyici. […] Hindistan’da yaşanan şey hükümetlerin blockchain uygulamalarını desteklediğine dair herkese kocaman bir sinyal veriyor. Kripto piyasası da gelen sinyalleri izliyor. Geriye dönüş sürecinde kesinlikle yavaşlama mevcut ancak topluluk içerisindeki blockchain kabulü göz önüne alındığında, kripto piyasaları tamamen geri dönmek için sadece bir kaç sinyal geride. Şu an biraz ayı piyasası hakim olsa da, bence bu kısa vadeli bir şey.”

Hindistan’ın evvelden beri kripto para birimlerine karşı olduğu düşünülürse, etkinliğe 200’ün üzerinde hükümet yetkilisinin katılması da şaşırtıcı olan başka bir detaydı.

The post Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey” appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forbes Analisti Bitcoin Grafiklerini Konuşturuyor: Bakın Bitcoin Bize Ne Anlatıyor Bitcoin kritik destek seviyesini kırdı: Beklenen seviyeler İsviçreli Bitcoin ETP’si Rekor Hacme İmza Attı! Kurumsal Yatırımcılar Alım Yapmaya Mı Başladı? Bloomberg analisti, Bitcoin’deki yükseliş için Trump yönetimini işaret etti Çin’in Artan Sermaye İhracı, Kripto Para Piyasası İçin Boğaları Getirebilir 3.100 dolar Bitcoin’in gerçek dip seviyesi miydi? Analist görüşleri ne yönde?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır