Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”
Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey”

© Reuters.  © Reuters.

200’den fazla hükümet yetkilisinin yanı sıra toplam 5.000’in üzerinde kişinin katıldığı blockchain konferansı, Ağustos ayının başında yapıldı ve ülkenin en büyük blockchain konferansı olarak tarihe geçti. Etkinliğin ev sahipliğini yapan firmanın CEO’suna göre bu hükümetlerin blockchain kabulüne doğru sağlam adımlar attıklarının kanıtı.

Sadece ”Bir Kaç Tetikleyici”
Bitcoin fiyatı iki gün öncesine kadar tamı tamına iki haftadır yeşil bir grafik çizmekte ve 7.500 dolara kadar ilerlemekteydi ancak dün başlayan düşüş furyası bugün de etkisini devam ettirmekte. Buna rağmen kripto para birimlerinin ve bunların altında yatan teknolojinin kabulü gün geçtikçe daha da artıyor. Hyderabad ve Goa bölgelerinde Ağustos başında düzenlenen Uluslararası Blockchain Kongresi etkinliğine ev sahipliği yapan Nucleus Vision firmasının CEO’su Abhishek Pitti de aynı görüşte.

Konu hakkında yorum yapan Pitti, şunları ifade etti:

”Piyasayı tekrardan canlandırmak için gereken tek şey bir kaç tetikleyici. […] Hindistan’da yaşanan şey hükümetlerin blockchain uygulamalarını desteklediğine dair herkese kocaman bir sinyal veriyor. Kripto piyasası da gelen sinyalleri izliyor. Geriye dönüş sürecinde kesinlikle yavaşlama mevcut ancak topluluk içerisindeki blockchain kabulü göz önüne alındığında, kripto piyasaları tamamen geri dönmek için sadece bir kaç sinyal geride. Şu an biraz ayı piyasası hakim olsa da, bence bu kısa vadeli bir şey.”

Hindistan’ın evvelden beri kripto para birimlerine karşı olduğu düşünülürse, etkinliğe 200’ün üzerinde hükümet yetkilisinin katılması da şaşırtıcı olan başka bir detaydı.

The post Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey” appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistan’ın En Büyük Blockchain Konferansını Düzenleyen CEO: ”Ayı Piyasası Sadece Kısa Vadeli Bir Şey” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü kaldıraçlı Bitcoin ve kripto para borsasından önemli yenilikler Ethereum İçin 700 Dolardan Short Açan Yatırımcı: Dibi Henüz Görmedik! CFTC Başkanı: Blockchain 2008’deki Krizin Etkilerini Hafifletebilirdi Ünlü Ekonomist Atilla Yeşilada, Kripto Paralar ile İlgili Konuştu: ”Bu Konu Çok Önemli” Facebook Emin Adımlarla İlerliyor – Sosyal Medya Devi Bir Blockchain Şirketini Satın Aldı! Tron’un Kurucusu Justin Sun: Merkeziyetsiz Uygulamalar Yüzde 500 Artacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır