Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ledger Yepyeni Bir Kripto Para Cüzdanını Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ledger Yepyeni Bir Kripto Para Cüzdanını Tanıttı
Ledger Yepyeni Bir Kripto Para Cüzdanını TanıttıKripto para şirketlerinden Ledger, geçtiğimiz gün yeni bir ürünün duyurusunu yaptı. Las Vegas’ta gerçekleşen bir etkinliğe katılan Ledger yetkilileri, Bluetooth özelliğine sahip yeni bir cihaz tanıttılar.

Ledger Nano X adlı ürünün bu yeni versiyonu aslında Nano S modeline belli bir ölçüde benziyor. Nano S modeli birkaç farklı kripto para cüzdanı için dahili destek sağlıyordu. Ancak bu seferki modelde Bluetooth özelliğinin olması, ürünü daha verimli hale getiriyor.

Kullanıcılar Bluetooth özelliğinden faydalanarak Ledger Live uygulamasını kullanabilecek, böylece akıllı telefonlarını bu mobil cihazlara bağlayabilecekler.

Ledger Nano S ürününü şu ana dek çoğunlukla sürekli olarak bilgisayara erişim sağlayabilecek kişiler kullanıyordu. Nano X ürününün mobil cihazlardan da kullanılabilecek olması ise büyük bir değişiklik.

Artık bilgisayardan ziyade akıllı telefon kullanmayı tercih eden kişiler de Ledger’ın ürünlerinden faydalanabilecekler. Finance Magnates‘e göre özellikle gelişmiş ülkelerdeki vatandaşlar bu yeni özellikten çok memnun olacaklar.

Ledger’ın CEO’su Eric Larchevéque, konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve üründen bahsetti. Larchevéque’ün açıklamalarına göre bu yeni modelin hem ekranı daha büyük olacak hem de daha fazla hafızaya sahip olacak.

Ledger kullanıcıları kullanımı kolay, güvenli ve ekonomik olan Ledger Nano S modelini bir hayli seviyorlar. Geçtiğimiz yıl 99$ gibi bir fiyata sahip olan bu ürün günümüzde 69.99$’dan satışa sunuluyor. Nano X modelinin fiyatı ise henüz açıklanmış değil. Ancak Larchevéque tarafından yapılan açıklamalara göre Nano X modeli satışa çıktığı an Nano S modelinin fiyatı iyice düşecek.

Ledger Yepyeni Bir Kripto Para Cüzdanını Tanıttı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ledger Yepyeni Bir Kripto Para Cüzdanını Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i Öldürme Düğmesi Hayali Gab’ın Kurucusunun Hesabı, Square’in Cash App Uygulamasından da Kaldırıldı! Kripto Para Piyasasının Kurumsal Yatırımcıları, OTC Platformlarına Yönelmeye Başladı Bitcoin’in sıradaki büyük testi: Şükran Günü dönemi Bitcoin 12.600 Doları Kırdı, Altcoinlerde Son Durum Bitcoin’e Yatırım Yaptı, Elindekilerin Yüzde 95’ini Kaybetti: Sean Russell’ın Hikayesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır