Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Almanya’nın Lider Bankalarından Deutsche Bank Çalışanı, Bir Kripto Startup’ına Geçiş Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Almanya’nın Lider Bankalarından Deutsche Bank Çalışanı, Bir Kripto Startup’ına Geçiş Yaptı
Almanya’nın Lider Bankalarından Deutsche Bank Çalışanı, Bir Kripto Startup’ına Geçiş Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Bloomberg‘in Pazartesi günkü haberine göre, Tokyo merkezli bir sanal koin startup firması olan ve yakın zamanda kendi kripto para borsasını piyasaya sürmeye hazırlanan FXcoin, eski bir Deutsche Bank (DE:DBKGn) analist ve dealerı olan Yasuo Matsuda‘yı koin stratejisti olarak bünyesine kattığını açıkladı.

Matsuda fiyat ve teknik araştırma alanlarından sorumlu olacak ve Bitcoin gibi kripto para birimleri ile ilgili aylık grafikler ve analizler hazırlayacak. Matsuda söz konusu startup firmasına katılmadan önce 2012 yılından 2018 yılının Haziran ayına kadar Deutsche Bank bünyesinde döviz tüccarı olarak çalışmaktaydı.

Aslında Matsuda, Tokyo merkezli startup firmasında yer alan tek eski Deutsche Bank çalışanı değil. FXcoin firması daha önce 12 yıl boyunca Deutsche Bank bünyesinde döviz satışlarının denetimi görevinden sorumlu olan Tomoo Onishi tarafından kuruldu. Tomoo bu yılın Aralık ayında şansını kripto para sektöründe denemek için Almanya’nın en büyük bankalarından birisindeki işinden ayrıldı. O tarihten beri Onishi müdürlük yaptığı eski elemanlarından 15 adet profesyoneli kendi firmasına kattı ki bunların arasında Taisuke Tanaka da var. Tanaka da analiz bölümüned çalışacak ve Matsuda’ya 2 aylık rapor verecek.

Şu an için FXcoin firması Japonya’nın finansal denetçisi FSA’dan kripto para borsası lisansı almak için başvuruda bulundu. 2017 yılında sunulan yasal çerçeve gereği, Japonya sınırları dahilinde kripto para borsası açmak isteyen kurumların FSA onaylı olması gerekiyor.

The post Almanya’nın Lider Bankalarından Deutsche Bank Çalışanı, Bir Kripto Startup’ına Geçiş Yaptı appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Almanya’nın Lider Bankalarından Deutsche Bank Çalışanı, Bir Kripto Startup’ına Geçiş Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi? Rus Enerji Devi Gazprom Blockchain Teknolojisini Kullanacak Grafikle gösterildi: “Bitcoin’de gerçek FOMO, 10,000 dolardan sonra başlayacak” Rus şirket dev Bitcoin madencilik tesisini açmayı planlıyor Ripple CTO’su David Schwartz, Ripple İsminin Kökenini Açıkladı Binance, Bu Yılın İlk Çeyreğinde, Bir Önceki Döneme Göre Yüzde 66 Daha Fazla Kar Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır