Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Larry Cermak: Binance Tether ‘Bağımlılığını’ Azaltmaya Çalışıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Larry Cermak: Binance Tether ‘Bağımlılığını’ Azaltmaya Çalışıyor
Larry Cermak: Binance Tether ‘Bağımlılığını’ Azaltmaya ÇalışıyorTicari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 27 Kasım tarihinde yaptığı bir basın duyurusunda, platformundaki Tether (USDT) piyasasını, toplu bir stabil koin piyasası olarak adlandırma kararı aldığını açıklamıştı. USDⓈ olarak adlandırdığı bu toplu piyasada sadece bir tek bir stabil koin temsil edilmiyor, bunun yerine piyasa içerisindeki bütün stabil koinler tek bir kategoride toplanmış oluyor.

Binance’in söz konusu duyuru öncesi PAX ve TrueUSD (TUSD) stabil koinlerini platformuna eklemesi ve Circle‘ın ABD doları endeksli USD Coin adlı stabil koinini de ekleyeceğini duyurması bir araya geldiğinde, borsanın bir şeylerin peşinde olduğunu düşünmek mümkün.

TheBlock kaynağında kripto para analisti olarak çalışan ünlü isim Larry Cermak, geçtiğimiz günlerde Binance tarafından yapılan stabil koin hamlesini yorumladı.

Larry attığı tweet ile, Binance’in aslında bir stabil koin sepeti oluşturmadığını üstüne basa basa vurguladı ve orijinal gönderinin insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını, Binance’in sadece Tether’e olan ‘bağımlılığı’ azaltmak için böyle bir hamleye giriştiğini ifade etti. Tether özellikle geçtiğimiz tarihlerde yaşadığı denetim ve spekülasyon sorunu ile, bir çok yatırımcıyı ve kripto para borsasını korkutmuş, değeri de uzunca bir süre 1 doların ciddi şekilde altında kalmıştı.

Larry Cermak: Binance Tether ‘Bağımlılığını’ Azaltmaya Çalışıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Larry Cermak: Binance Tether ‘Bağımlılığını’ Azaltmaya Çalışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!” EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti Bitcoin Fiyatındaki Yükselişler Neden Kalıcı Olmuyor? Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor! Ripple düzenleyici ekibinden köklü atılım: XRP fiyatı ne durumda? Arab Bank İsviçre Şubesi Kripto Para Hizmeti Başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır