Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

KuCoin, Avustralya’nın Yerel Borsası Bitcoin Avustralya’ya 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » KuCoin, Avustralya’nın Yerel Borsası Bitcoin Avustralya’ya 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı
KuCoin, Avustralya’nın Yerel Borsası Bitcoin Avustralya’ya 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Geçtiğimiz günlerde, Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, Avustralya‘nın yerel kripto para borsası Bitcoin Avustralya firmasına 3 Milyon dolarlık yatırım yaptı. Australian Financial Review (AFR) kaynağının yayınladığı habere göre, söz konusu yatırım sayesinde Bitcoin Avustralya’nın uluslararası genişlemesi ve KuCoin’in Avustralya içerisindeki nüfusu artacak.

Bitcoin Avustralya şu an için üç piyasada işlem yapmakta. KuCoin ile olan ortaklık, kripto para borsasının şu an sahip olduğu üç piyasadan, iki yıl içerisinde 50 piyasaya ulaşmasını sağlayacak.

AFR kaynağına yapılan bir açıklamada, Bitcoin Avustralya CEO’su Rupert Hackett şunları ifade etti:

”KuCoin spekülatif yatırımcılar için tasarlandı ve almak veya satmak için 300 farklı kripto para birimine sahip ama herhangi bir işe veya piyasaya alıştırma yöntemi sunmuyor. Biz piyasaya giren yeni insanlar için tüketici dostu bireysel tecrübe inşa ederken, KuCoin de daha gelişmiş traderlar için destek vermeye devam edecek.”

CEO yukarıdaki açıklamaya ek olarak medyaya yaptığı başka bir açıklamada, Avustralya yetkilileri tarafından arttırılan düzenleme ve denetleme şartları yüzünden, şu an tam da başka piyasalara açılma zamanı olduğunu ifade etti. Hackett’in görüşüne göre, ülkenin finansal kurumlarından olan ve geçtiğimiz günlerde kripto para borsalarının denetimini arttıracağını belirten AUSTRAC, küresel piyasadaki trendler göz önüne alındığında çok ileriye dönük bir yaklaşım sergilemekte.

Şirket şimdiden Kanada ve Hollanda pazarına açıldı ancak CEO’ya göre kripto para borsasının en büyük hedefi gelecekte Avrupa piyasasının tamamına açılmak.

KuCoin, Avustralya’nın Yerel Borsası Bitcoin Avustralya’ya 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

KuCoin, Avustralya’nın Yerel Borsası Bitcoin Avustralya’ya 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı Yeni Bir Yöntem, Kripto Para Yatırımcılarının Kabusu Oldu! Bitcoin madenciliği devi, bugün Nasdaq’ta listeleniyor Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi? Ethereum’un “Fork” Hazırlıklarına Girmesiyle Kriptolar Artış Yaşıyor Bakkt toparlanmaya başlıyor… İşte Bakkt ile ilgili son gelişmeler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır