Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Yükseliyor, Bitcoin 6.600 Dolar Üzerinde Güçlendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Yükseliyor, Bitcoin 6.600 Dolar Üzerinde Güçlendi
Kriptolar Yükseliyor, Bitcoin 6.600 Dolar Üzerinde Güçlendi


Investing.com – Kripto paralar Pazartesi günü yükselirken, Bitcoin bit hafta içinde ilk kez 6.600 dolar üzerine yükseldi.

Bitcoin %1,53 artışla 6.669,00 dolar oldu.

Kripto paralar genel olarak yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Cuma günkü 218 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 221 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %2,69 artışla 229,30 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %3,75 değer kazanarak 0,49517 dolar olurken, Litecoin %1,85 artışla 59,178 dolar oldu.

Öte yanda, Goldman Sachs destekli borsa Circle, kitlesel fonlama firması SeedInvest’i aldı. Böylece, dijital para başlangıçları meselesine destek sağlanacak ve müşterilere daha geniş bir aralıkta yapay döviz sağlanacak. Anlaşma, Finansal Sanayi Düzenleyici Otoritesi (FINRA) tarafından onay için askıda.

SeedInvest, küçük firmalara daha küçük yatırımcılardan sermaye kaynağı edinmeye imkan veriyor. Eğer bu ortaklık onaylanırsa, SeedInvest şirketlere ve yatırımcılara tekliflerini genişletebilecek.

Circle CEO’su Jeremy Allaire, “Bu, insanların sermayesini yükseltme yolunda yenileşmeye nasıl imkan sağlanacağını çözmek için hükümet ile işbirliğinde ön saflarda olmuş bir şirket. Kripto varlıkları, her işletmenin bir web sitesi olması gibi, uyum sağlayacağı menkul varlıkların yeni majör bir kategorisi olacak,” dedi.

“Bu alım, işletmelere ve bireylere sermayesini artırmasını ve açık kripto rayları ve altyapısı kullanımı ile yatırımcılarla etkileşim içinde olmasını imkanlı kılacak bir para pazarı sunma stratejimizi hızlandıracak.”

Diğer gelişmelerde, Bitfinex platformu 2017’de Wells Fargo (NYSE:WFC) şirketiyle ilk kurulduğundan beri HSBC bankası ile bir ortaklığa giriştiğini duyurdu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Yükseliyor, Bitcoin 6.600 Dolar Üzerinde Güçlendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum önümüzdeki haftalarda yükselebilir mi? İzlanda’daki Kripto Para Madencisi, Çiftçilerden Yardım Alıyor Bitfinex Kripto Para Borsası, Tether İçin Marj Ticareti Seçeneğini Sundu! Ripple CEO’su Bitcoin Fiyatının Yükseleceğini Düşünüyor Ethereum’da kilit nokta 178 dolar seviyesi  Birleşik Krallık, Brexit Sonrası Kripto Para Borsalarına Ne Olacağını İnceliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır