Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor!
Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor!

Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor!Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor!

Kriptokoin.com‘da daha önce bildirdiğimiz üzere Çin’de devam etmekte olan ticaret yasağına rağmen Bitcoin (BTC) yatırımları artıyor. Ayrıca veriler Çin’de Bitcoin’e olan inancın arttığını gösteriyor.

Çin Yuanı, Bitcoin’de iki numaralı fiat para birimi
Coinlib’in Bitcoin’e ve diğer kripto para birimlerine sermaye girişini gösteren kaynakların izlenmesiyle topladığı istatistikler, Çin Yuanı’nı (CNY) en üst sıraya taşıyor. 24 saat boyunca CNY ile 165 milyon dolarlık Bitcoin’e yatırım yapıldı ve aynı dönemde en büyük altcoin olan Ether’e ise yaklaşık 75 milyon dolarlık yatırım yapıldı.

Bu performans, Çin’i tahminen ABD dolarının ardında fiat girişlerinde ikinci sıraya taşıyor. Şimdiye kadarki en büyük girişler stablecoin Tether’dan geliyordu. Rakamlar, Çin’in Bitcoin odaklı ekonomisinin -özellikle maden devlerinin- piyasadan geri çekilmeye başladığı bir zamanda ortaya çıkıyor.

Çin’den Bitcoin piyasasına yönelik iyi haberler gelmeye başladı
Ancak yakın zamanda Çin’den, iyi haberler gelmeye başladı. Bitmain’in en büyük rakibi Canaan Creative, bu ayın başlarında kaynakların “yüz milyonlarca dolar” değerinde olduğunu iddia ettiği bir finansman turu kapattı. Şimdi, 4.000 dolar civarında işlem yapmaya devam eden Bitcoin (BTC), bir zamanlar en büyük yatırım pazarı olan Çin’in kripto paraya olan güçlü inancına işaret ediyor. Bununla birlikte Çinli milletvekilleri, Blockchain teknolojisinin gücünü kabul ederken Bitcoin ve kripto para birimi ticaretine yönelik sert duruşlarını devam ettiriyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir Zamanların En Büyük Bitcoin Piyasası Tekrar Canlanıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Birimlerinin 24 Saat İçerisinde Kazandığı Fiyat/Hacim Son Ayların En İyisi! İsviçre Ulusal Posta ve Telekom Servisleri, Kendi Blockchain Platformlarını Kurmayı Planlıyor Ethereum Kurucusu Buterin’den Diğer Projelere Ağır Sözler VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi Bitcoin Çıldırdı Bir Saatte 700 Dolarlık Artışla 7.080 Doları Gördü. Bitcoin (BTC), düzeltme sonrasında umut vaat ediyor, XRP ise her şeye rağmen ayakta kalıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır