Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Filipinler, Bir Hong Kong Firmasına Kripto Para Borsası Lisansı Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Filipinler, Bir Hong Kong Firmasına Kripto Para Borsası Lisansı Verdi
Filipinler, Bir Hong Kong Firmasına Kripto Para Borsası Lisansı VerdiGeçtiğimiz günlerde gündeme gelen haberlerde, Filipinler hükümeti tarafından yönetilen Cagayan Ekonomik Bölge Otoritesinin (CEZA), bölge içerisinde resmi olarak faaliyet göstermeleri için on dokuz farklı kripto para borsasına lisans verdiğini belirtmiştik. Bu on dokuz şirkete ek olarak başvuru ücretini yapmış ve şu anda değerlendirme sürecini bekleyen sekiz farklı şirket daha vardı ve bunlardan bir tanesine kripto para borsası lisansı verildi.

Hong Kong merkezli Asia Premier International Limited (APIL) firması, Cagayan Ekonomik Bölgesinde kripto para borsası açmak için gerekli lisansa artık sahip.Basına ypaılan açıklamada konuşan CEZA yöneticisi Raul L. Lambino, APIL’in lisansının firma tarafından açılacak APIL NiuEx borsası için verildiğini vurguladı. APIL başkanı ve CEO’su Alexander Fu Kong Sang ise lisansı memnuniyetle kabul ettiklerini açıkladı.

Lambino konu hakkında şunları dile getirdi:

”Bugün, resmi olarak Asia Premier International Limited’i, dijital token borsalarının ve blockchain tabanlı teknolojilerin gelişmesi için açılan Asya’nın Kripto Vadisi olan CEZA’nın prömiyer merkezine aldık.”

CEZA’den iki farklı lisans alınabiliyor. Bunlardan biri daha ‘normal’ olarak tanımlanırken diğeri daha farklı imkanlar ve daha fazla ücret gerektiriyor. Philippine News Agency tarafından yapılan haberlere göre normal lisansı almak için 85, diğer lisansı almak için ise 360 bin dolar civarında para harcamak gerekebiliyor.

Bugüne kadar lisans alan firmalar arasında Golden Millennial Quickpay, Ultra Precise Investment gibi şirketler bulunuyor. Ayrıca bu şirketlere ek olarak değerlendirme sürecinde olan Bitventures Inc., Mbex Inc. gibi sekiz farklı şirket var.

Filipinler, Bir Hong Kong Firmasına Kripto Para Borsası Lisansı Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Filipinler, Bir Hong Kong Firmasına Kripto Para Borsası Lisansı Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Araştırmaya Göre Kripto Para Birimleri Enflasyonu ”İdare Edemez” John McAfee: Merkeziyetsiz Borsalar ”Tarihteki En Büyük Ekonomik Patlamayı” Tetikleyecek Tom Lee’den ilginç Bitcoin öngörüsü Wright’ın Patent Başvurusu Dalgaya Alındı, BSV Yüzde 24 Düştü QuadrigaCX’in Merhum CEO’su Şirkete Kendi Cebinden Para Ödüyordu Litecoin Kurucusunun Bitcoin Cash Öngörüsü Doğru Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır