Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Japonya’nın Uyarıları ve Fransa’nın ICO Kanununu Düşünmesiyle Kaybediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Japonya’nın Uyarıları ve Fransa’nın ICO Kanununu Düşünmesiyle Kaybediyor
Kriptolar Japonya’nın Uyarıları ve Fransa’nın ICO Kanununu Düşünmesiyle Kaybediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal dövizler Cuma günü düştü, Japonya kanun hükmüyle kripto para borsası Binance ve France’ı kripto para toplamaktan ötürü uyardı.

Bitcoin saat 14.17’de Bitfinex borsasında %3,78 düşerek 8.471,30$ oldu, oturumda gördüğü en düşük değer olan 8.375,80$’den uzakta değil. Kripto para Şubat ayının başlarında 6.000$’ı ve Aralık ayında 20.000$’ı görmüştü.

Sanal dövizler ayrıca Japonya Finans Hizmetleri Ajansı (FSA)’nın Binance platformunu lisanssız işlem yapmasından ötürü uyardıktan sonra değer kaybı yaşamıştı.

Dünya’nın en büyük kripto borsa platformlarından biri olan Binance, Cuma günü Japon halkına lisanssız iş yaptırmaktan ötürü uyarı yedi. Ayrıca iddiaya göre, Binance Japon halkına anonim internet hesapları açmalarını sağlıyor.

Fransa’da, meclis üyeleri dijital para artırıcılarına merkez oluşturma umutlarıyla ilk para tekliflerine yasal bir çatı oluşturmaya çalışıyor.

Ekonomi Bakanı Bruno Le Maire hisse piyasa düzenleyicisi AMF’yi para yayınlamaktan ötürü denetlemeye izin veren bir kripto para tasarı taslağı üzerine fikir beyan etti.

Le Maire “Fransa her zaman ilk finans merkezi olma yolunda adımlar atmıştır ve şirketlere ptansiyel yatırımcılarına ciddiyetlerini ifade edebilmeleri için bir ICO başlatmaya izin verecek bir kanun sistemi oluşturmaya çalışıyoruz.” dedi.

Diğer sanal dövizler düşüyor, Dünya’nın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum %4,49 düşerek 518,19$ olurken, Ripple %4,71 düşerek 0,62649$ ve Litecoin %2,28 zayıflayarak 160,62$ oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Japonya’nın Uyarıları ve Fransa’nın ICO Kanununu Düşünmesiyle Kaybediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin rallisi güç kaybediyor: Hedef 6000 dolar mı? Polonya’da Ethereum Blockchain’ini kullanıyor Kripto Para Cüzdanlarından Ledger Artık Monero’yu Destekliyor Hayal Kırıklığı: ICO’ların Yüzde 86’sı Neden Başlangıçtakinden Daha Düşük Değere Sahip? Ethereum kurucu ortağı: Facebook’un Libra’sı insanlık karşıtı bir konu Bitcoin o direnci geçti… Peki şimdi ne olacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır