Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar CTO’su: Kripto Paralar Ödeme Sistemlerini Kökten Değiştirebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar CTO’su: Kripto Paralar Ödeme Sistemlerini Kökten Değiştirebilir
Stellar CTO’su: Kripto Paralar Ödeme Sistemlerini Kökten Değiştirebilir

© Reuters.  © Reuters.

Toplam değere göre Coin Market Cap’in sahip olduğu veri listesinde en değerli 8. kripto para olan Stellar Lumens, son dönemde birkaç olay ile birlikte manşetleri domine etmeyi başardı.

IBM’in Blockchain World Wire isimli programında birçok bankanın ağını kullanacağı ve kendi stabil kripto paralarını çıkaracağı haberlerinin ardından konuşan Stellar.Org CTO’su Jed McCaleb, kripto paraların ödeme sistemlerinde nasıl etki yapacağı ile ilgili olarak bazı açıklmalar yaptı.

Kripto para ödemelerinin şu anda ana ödeme ağında yavaş yavaş da olsa bir gelişim gösterdiğini ifade eden McCaleb, önümüzdeki dönemde bu sürecin daha da hızlanacağını belirtti. Ana akım finans çevrelerince, kripto paraların ödeme sistemlerine yapabileceği etkinin ‘küçümsendiğini’ aktaran başarılı isim, sekiz yılını verdiği kripto para sektörünün finans alanındaki ödeme sistemlerini ciddi şekilde değiştirebilecek bir potansiyele sahip olduğunu da aktardı.

McCaleb, sözlerine şöyle devam etti:

”Şu anda kripto para ödemeleri çok ciddi bir şekilde ağ performansı ve efektifliğinden etkileniyor. Şu da bir gerçek ki, artık yepyeni bir sektör doğru ve 2 milyardan fazla insan bu sayede global finansal düzenin bir parçası olabilir. An itibariyle çok büyük bir gelişme kaydettik mi, bence hayır; ancak yine de yapacağımız doğru hamleler ile kripto paraların etkisini bir çığ gibi büyütmek elimizde. Kripto paraların bu potansiyeli ve bence önümüzdeki yılın ilk yarısında bunu daha net göreceğiz.”

Stellar CTO’su: Kripto Paralar Ödeme Sistemlerini Kökten Değiştirebilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar CTO’su: Kripto Paralar Ödeme Sistemlerini Kökten Değiştirebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dubai’nin İlk Bitcoin ATM’si Hizmete Başladı: Kimliksiz Bitcoin Alımı Mevcut Quadriga Olayında Yeni Gelişmeler Bitcoin 4% artışla 11.254,0 seviyesinin üzerine çıktı Wall Street Journal: ICO’ların Çoğunluğunda Bilgi Hırsızlığı, Kimlik Hırsızlığı ve Karşılanamayacak Vaatler Var! Binance, Hackerların Yakalanması için 250.000 Dolar Ödül Koydu Bitcoin 9400’ü tekrar aştı, hashrate rekor kırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır