Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu 3 Kripto Parayı Kısa Vade Kâr İçin Gözlemleyniz (22-28 Ekim)

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu 3 Kripto Parayı Kısa Vade Kâr İçin Gözlemleyniz (22-28 Ekim)
Bu 3 Kripto Parayı Kısa Vade Kâr İçin Gözlemleyniz (22-28 Ekim)

© Reuters.  © Reuters.

Bu sıralar kripto pazarı nispeten stabil. Ancak anlatacağımız bu 3 kripto parayı kısa vade kar için dikkate almak gerekir mi? bu nedenle yazımızda incelemeye aldık. Bu haftanın projeleri , her bir seçilmiş projenin daha fazla dikkat çekmesi için bir dizi toplantı ve blockchain forumlarıyla ve kendi ekiplerine önemli duyurular yapma fırsatı sağlamakla meşgul.

NEO(NEO)Ethereum’a benzer bir şekilde çalışan NEO, aynı zamanda Çin’in Ethereum’u olarak tanımlanıyor. Ve akıllı anlaşmaların kendi blockchaini vasıtasıyla iletilmesini sağlıyor. Poroje aynı zamanda platform üzerinde ICO’ları yöneten, NEP-5 token olarak çalışan, ve NEO ‘akıllı ekonomisi’nin katılımcısı olan pek çok projeye ev sahipliği yapıyor.

Neden NEO?Her ne kadar daha desentralize bir kurulum bu sıralar geliştiriliyorsa da, şimdilik yalnızca 7 nodu ile çalışan NEO etrafını çeviren endişeler yüzünden baskılanmış durumda. Bu hafta bir miktar pozitif haberle sonuçlanabilecek NEO-odaklı etkinlik programlanmış durumda:

-21 Ekim-Blockchain Hackathon-Delft

-22 Ekim-Doğu-Batı Kripto Köprüsü-Frankfurt

-23 Ekim-Buluşma-Moskova

-25 EkiBuluşma-St. Petersburg

-26 Ekim-Buluşma-Berlin

-27 Ekim-Blockchain Hackathon-Berlin

Ontology(ONT)Ontology endüstriye özel modülleriyle birlikte kimlik doğrulama, veri borsası, veri işbirliği ve çeşitli prosedür protokolleriyle birleşmiş blockchain/dağıtılmış ledger networku. Projenin arkasındaki ekip bir çapraz-endüstri ve çapraz uçtan uca güven networku altyapısı inşa etme niyetinde.

Neden Ontology?Ontology, 23-24 Ekim’de Kore-Seul’de gerçekleşecek 2018 Korea Blockchain Expo’nun pek çok katılımcısından biri. Amiral gemisi etkinlik, bölgenin lider projelerinin bir kısmından destek aldı ve Ontology ekibi de burada kendi platformunun vitrinini yapmaya istekli.

ICON(ICX)ICON, bağlantılı bir blockchain networku ve ek aracı ihtiyacı olmaksızın bağımsız blockchainleri bağlıyor. ICON ekibi bankalara, hastanelere ve üniversitelere benzersiz blockchain çözümleri sunuyor. ICON platformu gelecek jenerasyon blockchain teknolojisini temsil ediyor ve çeşitli kurumlar ve topluluklarca hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılabilecek ileri desentralize uygulamaları(dAPPlar) getirmeyi amaçlıyor.

Neden ICON?ICON da 2018 Korea Blockchain Expo’nun katılımcılarından biri. ICON, Deloitte, LG, Telecom gibi şirketler ve Seul, Busan ve Jeju adası yerel hükumet konseylerine ek olarak Hdac gibi yerel blockchain projeleri tarafından desteklenen etkinlikte önemli bir varlık sergilemek istiyor. Kısa süre önce Güney Kore hükumetiyle bağlarını güçlendirdiğini duyurduktan sonra,ICON ekibi expoda daha fazla önemli açıklamalar yapabilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu 3 Kripto Parayı Kısa Vade Kâr İçin Gözlemleyniz (22-28 Ekim) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ekonomisti patlayıcı tahminiyle geliyor: “Bitcoin Altın Standardı’nı yeniden icat edebilir.” Trilyoner Yatırımcı: Bitcoin Almayınca Geri Kafalı Olunmuyor Merkeziyetsiz Binance DEX Borsası Yayınlandı Flaş kripto para haberleri: Wall Street stratejistinin Bitcoin fiyat tahmini, XRP, TRON, Litecoin, Ethereum, Stellar, Cardano ve daha fazlası Bitcoin vadeli işlemleri dün 20 milyar doların üzerine çıkarak uçuşa geçti Venezuela, ABD yaptırımlarından kaçınmak için Bitcoin’i kullanmayı seçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır