Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin ”Trollendi” – ‘Fadıl’ı Hiç Duymadım ve Carprice Gold Bayrampaşa Nedir?’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin ”Trollendi” – ‘Fadıl’ı Hiç Duymadım ve Carprice Gold Bayrampaşa Nedir?’
Vitalik Buterin ”Trollendi” –  ‘Fadıl’ı Hiç Duymadım ve Carprice Gold Bayrampaşa Nedir?’

2/2


2/2


Ethereum‘un kurucu ortağı ve en önde gelen isimlerinden birisi olan Vitalik Buterin, geçtiğimiz tarihlerde Türkiye ile ilgili kendisine atılan tweet’ler ve mentionlar sonrası, olayın ne olduğunu sormuş ve konu hakkında yardım istemişti.


İlgili haber:
Vitalik Buterin: Türkiye’de Benim Henüz Etkileşime Geçmediğim Büyük Bir Topluluğumuz mu Var?

Görünüşe göre Türk kripto para topluluğu Vitalik hakkında tweet atmaya devam ediyor ve iş nispeten eğlenceli bir hal almaya başladı. Eylem Rektoglu isimli bir twitter kullanıcısı Vitalik’e ”Carprice Gold Bayrampaşa‘nın sahibi Fadıl Akgündüz ile anlaşma yapacaksınız” konulu dedikodular gündeme geldi tweet’ini atınca, ünlü geliştiricinin cevabı da çok hızlı bir şekilde geldi ve Vitalik şunları ifade etti:

”Fadıl’ı hiç duymadım, ve Carprice Gold Bayrampaşa nedir?”

Ethereum Hala Düşüyor
Yaşanan ilginç olayın yanı sıra, özellikle Ethereum taraftarları projelerinin son haftalarda yaşadığı düşüş sonrası oldukça huzursuz bir döneme giriş yaptı. Ethereum 2 hafta boyunca aralıksız devam eden sert piyasadan belki de en çok kan kaybedenlerden birisi oldu ve birim fiyatı kısa bir süreliğine 100 dolar altına kadar geriledi.  Yaşanan düşüş esnasında ikinciliğini XRP’ye kaptıran Ethereum, yaklaşık 12 gündür XRP‘nin gerisinden seyretmekte ve fark da basın saatine göre 4 milyar dolar civarında.

Ethereum 100 dolar altına düştükten sonra yaşadığı kısa süreli yükseliş ile kendini 110 doların üzerine atmış olsa da, Ethereum basın saatine göre yer aldığı 104 dolarlık seviye göz önüne alındığında hala ciddi bir risk altında.

Vitalik Buterin ”Trollendi” – ‘Fadıl’ı Hiç Duymadım ve Carprice Gold Bayrampaşa Nedir?’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin ”Trollendi” – ‘Fadıl’ı Hiç Duymadım ve Carprice Gold Bayrampaşa Nedir?’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kripto Para Borsası, Abonelik Modeline Mi Geçmek İstiyor? Ünlü Yatırımcı: Gelecekte Türk Lirası’nın Değerini Bitcoin Bazında Hesaplayabiliriz Dev Bitcoin Borsası Coinbase’den Altcoin’e Transfer Zhao’dan Bitcoin yorumu: Henüz hiçbir şey görmediniz! Bitcoin Dünyanın En Büyük Borsalarında Listelenmeye Başladı İddiası Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır