Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Tekrardan 4.000 Dolar Altına Düştü – Piyasadan 7 Milyar Dolar Silindi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Tekrardan 4.000 Dolar Altına Düştü – Piyasadan 7 Milyar Dolar Silindi
Bitcoin Tekrardan 4.000 Dolar Altına Düştü – Piyasadan 7 Milyar Dolar SilindiKripto para piyasası, oldukça kazançlı bir hafta içi geçirmenin ardından, tekrardan kızıl bir hafta sonuna giriş yaptı. 3.100 dolar seviyesinden haftaya başlayan lider kripto para birimi Bitcoin, geçtiğimiz bir kaç günlük sürede 4.200 dolara kadar çıkmayı başarsa da, yaşanan düşüş bunun kalıcı olmayabileceğini gözler önüne seriyor.

4.100 üzerindeki ivmesini koruyamayan Bitcoin, basın saatine göre tekrardan 4.000 doların altına geriledi ve 3.897 dolardan el değiştirmekte. Bitcoin, 4.162 dolar seviyesinden ara ara 3.780 dolara kadar gerilemiş ve toplamda %9’luk bir düşüş yaşamıştı. XRP ile Bitcoin Cash ise, zaman zaman %15 ile %25 arasında düşüş yaşadı.

239 dolar seviyesine kadar inanılmaz bir ivme ile tırmanan Bitcoin Cash, yaşanan düşüş ve durağanlık ile 180 dolara kadar düştü ve %24 gerileme yaşadı. BCH basın saatine göre 187 dolardan alım imkanı sunmakta ve geçtiğimiz hafta içi elde ettiği kazancın bir kısmını tekrardan kaybetti.

Toplam düşüş kripto para birimi olarak bakıldığında ufak gözükse de, kripto para piyasasının toplam hacmi 7 milyar civarında düşüş yaşadı. Hsaka olarak bilinen kripto para analistine göre, 3.910 dolar seviyesi Bitcoin için sert bir direnç hattı görevi gördü ve bunun üzerine çıkmakta başarısız olunması durumunda, Bitcoin tekrardan 3.800 ve daha sonra 3.500 dolara kadar gerileyebilir.

Yine de bir çok kişi 2019 yılının ilk çeyreğinden oldukça umutlu.

Bitcoin Tekrardan 4.000 Dolar Altına Düştü – Piyasadan 7 Milyar Dolar Silindi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Tekrardan 4.000 Dolar Altına Düştü – Piyasadan 7 Milyar Dolar Silindi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir hafta yüzde 66 yükseldi… Ethereum yükselişini ne tetikledi? ABD’li Muhasebeciler: Kripto Paralar Aslında Dövizden Farklı Değiller Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı 6 Mart Bitcoin analizi: BTC 3.800 dolar bandını yeniden kazandı Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır