Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto paranın Top 25’inde yıllık bazda kayıp oranları inanılmaz boyutta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto paranın Top 25’inde yıllık bazda kayıp oranları inanılmaz boyutta
Kripto paranın Top 25’inde yıllık bazda kayıp oranları inanılmaz boyutta

© Reuters. © Reuters.

Kripto paranın Top 25’inde kayıp oranları, tüm zamanların (ATH) en yüksek seviyelerine çıkmaya başladı. Piyasa tecrübesi olan yatırımcılar avuçlarını ısıtıyor. Yüksekten alan acemi ve düşüşü bu boyutta beklemeyen tüccarlar ise cehennem azabı yaşıyor

Kripto paranın Top 25’inde kayıp oranları dudak uçuklatıyorMessari’nin verilerine göre tüm zamanaların en yüksek seviye (ATH) metriklerine göre, ilk 25 kripto paranın 15’inde ve diğer Altcoinlerde kayıp oranı %85’in üstünde. ilk 25’de bulunan 3 kripto parada kayıp %80 oranında. Sadece üç kripto parada kayıp oranı % 70 seviyesinde bunlarda Bitcoin, Binance Coin (BNB) ve Maker (MKR)

Piyasayı bilenler için Bitcoin geçen haftaya kadar alışık olmadığımız kadar stabildi. Bu fırtına öncesi sessizlik olarak okundu bizim açımızdan. Analistler ise genel olarak bir kırılma bekliyordu, kırılmanın aşağı yönlü olacağı da defalarca söyledi ve sizlerle paylaştık.

Piyasalar büyük düzeltmeye devam ediyorBitcoin ve kripto paralar 2017’nin sonunda meteorik bir büyüme sergiledi. Bu noktada büyük bir düzeltmenin yaşanacağı da piyasalarda yaygın bir kanaattir. Bu 13 aylık düzeltme sürecinde 25 kriptonun ortalama kaybı ise %89.52 olarak kayıtlara geçti.

Bitcoin, Maker, Binance Coin nispeten diğer kripto paralardan daha az kayıp yaşadılar, en azından şimdilik. İlk 50’de ise kayıp oranı en az. Altcoinlerde geriye doğru gittikçe kayıp oranlarıda o oranda artıyor.

Spekülasyon ve negatif haberlerin etkisi ise volatilite Kasım ayının ilk haftalarında zirve yaptı. Bu tekdüzelik geçen hafta değişti volatilitede elbette artış var ancak hareketlilik satış baskısından dolayı yüksek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto paranın Top 25’inde yıllık bazda kayıp oranları inanılmaz boyutta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

PayPal Yöneticisi: Libra’nın Çektiği Zorluklardan Haberdarız Kripto Paralar Yeteri Kadar Dijital Gizlilik Sağlayamıyorlar Analiz Haber: Bitcoin’deki Zayıf Momentum Fiyatı 5.750 Dolara Düşürür Mü? SON DAKİKA: Bitcoin 10 dakikada 900 dolar yükseldi! Eski NASDAQ Yöneticisi, Gemini Borsasına Katıldı Ethereum (ETH) 250 doları görürse, 400 doları da görebilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır