Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Global Fortune 500 şirketlerine altyapı hizmeti sunan Tas.com ile anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Global Fortune 500 şirketlerine altyapı hizmeti sunan Tas.com ile anlaştı
Ripple Global Fortune 500 şirketlerine altyapı hizmeti sunan Tas.com ile anlaştı

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Global Fortune 500 şirketlerine altyapı hizmetleri sunan Tas.com ile anlaştı. Ripple anlaşmalara doymuyor. Ripple’dan son dakika haberler!!!

Ripple Global Fortune 500 şirketlerine çalışan Tas.com ile anlaştı

Ripple, Tas.com ile anlaştı. Yapılan anlaşma için Tas web sitesinde şöyle bir başlık attı.

“Ripple dev adımlarla geliyor .. ve TAS hazır!”

Ripple ve yazılım çözüm sağlayıcısı olan Tas, ikili anlaşma ve iş birliği içine girdiklerini resmen ilan ettiler. Bu anlaşma Ripple’ın da çok işine yarayacak. Bildiğiniz gibi Ripple, bankalara sınır ötesi işlemler için RippleNet projesini sunmuştu. Yapılan bu anlaşmayla, Tas’ın yıllardır biriktirdiği altyapı tecrübesi RippleNet’i mükemmel hale getirebilir.

Ripple ve Tas birlikte çalışacaklar

Yazılım çözüm sağlayıcısı olan Tas, İtalya başta olmak üzere Avrupa’daki başlıca ticari ve merkezi bankalara ve birçok Global Fortune 500 şirketine hizmet vermektedir. Yani son günlerde yaptığı anlaşmalar ve projelerle adını tüm dünyaya ezberleten Ripple Şirketiyle aynı sektörde çalışıyor. Ancak bu iki dev şirket rekabet yoluna gitmek yerine ortak hareket etme kararı aldılar. Ki bu da ortaya muazzam bir tablo çıkardı.

Çünkü dünya çapında 7 ülkede ve 150’den fazla ortakla çalışan Tas, 100 milyondan fazla kredi kartı yönetiyor. Bu da tam Ripple XRP’nin aradığı kan. Bildiğiniz gibi Ripple şirketi de bankalarla yoğun işbirliği içinde. Ancak bu ortaklıkta 1 taşla 150 kuş vurmuş olacaklar.

Sonuç olarakHer gün yeni bir ortaklıkla ismini andığımız Ripple Şirketi, artık ortaklaşmış ortaklarla da anlaşmalar yapmaya başladı. Bu gelişmelerde haliyle Ripple XRP yatırımcılarını bir hayli heyecanlandırıyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Ripple XRP’yi neler bekliyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Global Fortune 500 şirketlerine altyapı hizmeti sunan Tas.com ile anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Son Durum! 2019’da Bitcoin Ne Olacak? Gıda alerjiniz varsa IOTA sizi koruyacak Bu analize göre Bitcoin’i yüksekten alanlar nakde geçti F2Pool Kurucusu: Geçtiğimiz İki Haftada 600.000 Bitcoin Madencisi ”Kepenk Kapattı” Almanya Merkez Bankasına Göre Bitcoin ve Kripto Paralar Finansal İstikrar İçin Tehdit Değil Hindistan Polisi Halkı Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapma Konusunda Uyardı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır