Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto para yatırımcıları Ripple’ın verdiği mesajı doğru okuyur, Ripple fiyatı kararlılık gösteriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto para yatırımcıları Ripple’ın verdiği mesajı doğru okuyur, Ripple fiyatı kararlılık gösteriyor!
Kripto para yatırımcıları Ripple’ın verdiği mesajı doğru okuyur, Ripple fiyatı kararlılık gösteriyor!


Ripple fiyatı kararlılık göstermeye devam ediyor. Son haftalarda Ripple ile üst üste gerçekleşen kurumsal/finansal yatırımcı ortaklıkları nedeniyle bu cenahta bir bahar havası esiyor.

Ripple fiyatı kararlılık gösteriyor….Ripple’in XRP coini yeni haftaya yükselişle başladı. Ripple fiyatı kararlılık göstererek % 6 oranında kar etti, 0.534 $ seviyelerine kadar çıkmış durumda.


XPR / USD değeri Pazartesi günü 0.506-fiat ile 0.535-fiat arasında değer kazandı. Fiyat hareketinin ardından zayıf aşağı yönlü bir düzeltme gerçekleşti. Ripple 0.516-fiat’ta destek buldu ve o zamandan beri ters bir yanlılığa işaret ediyor. Parite şu an 0.532-fiat seviyesinde işlem görüyor.

Son haftanın en yüksek seviyesini geri almak istiyor. Ardından ise 6 Kasım tarihinin en yüksek seviyesi olan 0,556-fiat seviyesine doğru bir kopma gerçekleşiyor. Bu seviye aynı zamanda uzun vadeli düşüş eğilimi olsa da gün içi uzun pozisyon için potansiyel bir yukarı yönlü hedef olarak ortaya çıkmaktadır.

Aşağıya doğru, 0.516-fiat’ın altındaki bir itme, piyasanın bir sonraki muhtemel desteği 0.506-fiat’tı bulmasını sağlayabilir. Seviye aynı zamanda, günlük işlemcilere yönelik olarak, gün içi azami kar sağlamayı hedefleyen aşağı yönlü bir hedefi işaret ediyor.

Ripple tabanlı Interbanking KoridoruJaponya’nın 9 Kasım’daki MUFG Bankası, Brezilya merkezli bir bankacılık hizmeti olan Banco Bradesco S.A. ile bir mutabakat metni imzalandığını duyurdu. MoU, iki kuruluş arasında, Ripple teknolojisi ile güçlendirilecek bir global ödeme koridoru oluşturabilmek için çeşitli fikirler öne sürdü.

Bununla birlikte, MUFG-Bradesco ortaklığı ile ilgili açıklamada, hangi Ripple çözümünün kullanacağı tam olarak ayrıntılandırılmamıştı.

San Francisco şirketi şu anda ürün yelpazesinde xCurrent ve xRapid çözümleri sunmaktadır. Çoğu zaman, xCurrent çözümünün benimsenmesi yanlış bir şekilde XRP değerindeki artışa bağlanıyor. Bununla birlikte, ürün, katılımcıların uluslararası bir işlemi tamamlamak için XRP satın almalarını zorunlu kılmamakta. Diğer taraftan, xRapid çözümü sadece XRP tokenı kullanıyor.

XRP fiyat hareketi duyuru günü içerisinde nispeten daha sakin seyretti. Bu zaman zarfında, Bitcoin ve Ripple dahil olmak üzere tüm varlıklarını zayıflatmalarından dolayı, analizde de ele alındığı üzere ABD Doları, daha yüksek oranlar kaydetmiştir.

XRP’deki yükselmeler ise sadece Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse’un coinin uzun vadeli yükseliş hareketi konusundaki yorumuyla ilgili.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”Ripple, Bitcoin ve SWIFT’den daha iyi!Ripple’in SWIFT ile ortaklık kurduğuna dair söylentilerin olduğu bir ortamda Garlinghouse, aslında bunun bankalararası mesajlaşma ağına bir rakip olduğunu açıkladı. Ripple’in dünyanın önde gelen bankalararası finansal ağı olarak SWIFT’nin yerini alacağını söyledi.

“Günümüzde Swift’in yıllar önce geliştirdiği bankaların kullandığı teknolojiler gelişmemiş ya da piyasaya sürülmemiş” dedi. “Swift, o kadar uzun zaman önce aracı bankacılığa bir çözüm olarak Blockchain’i göremediklerini itiraf etti. ”

CEO da, XRP’yi Bitcoin’den daha iyi bir para birimi olarak öngördü. Paralarının dünya lideri kripto varlıktan 1000 kat daha ucuz ve daha hızlı olduğunu söyledi. Yorumlar, geçen ay Beyaz Saray’ın Bitcoin’e karşı XRP’yi tuttuğu yönündeki söylentilerin ardından geldi.

Ripple için bakınız: Bank of Amerika Ripple’ın ödeme sistemine ortak olmak için kapalı kapılar ardında görüşüyor!!!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto para yatırımcıları Ripple’ın verdiği mesajı doğru okuyur, Ripple fiyatı kararlılık gösteriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Günlük Bitcoin Ticaret Hacmi Neredeyse Bir Yıl Sonra İlk Kez 11 Milyar Doları Aştı Yükselen Trend Security Token Offerings (STO’lar) Nedir? Korkutucu İddia: Altcoin’ler Çift Dip Yapabilir! Kurumsal Yatırımcı Piyasaya Güvenmiyor Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 3 Kripto Para Tether Alternatifi Olan Stablecoinlerin İşlem Hacminde % 30 Artış Yaşanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır