Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar Zararda

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar Zararda
Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar ZarardaYatırım bankalarından Galaxy Digital, bu yılın ilk üç çeyreğinde toplamda 136 milyon dolar değerinde kayıp yaşadı.

Bankada Büyük Kayıp

Kripto para sektörünün tanındık isimlerinden olan Mike Novogratz‘in kurduğu kripto para yatırım bankalarından Galaxy Digital, yılın ilk üç çeyreğinde oldukça büyük bir kayıp yaşadı.

Bloomberg tarafından yapılan habere göre Galaxy Digital, yılın yalnızca üçüncü çeyreğinde 41 milyon dolar civarında kayıp yaşadı. Şirketin yıl genelinde yaşadığı kayıp ise 136 milyon doları buluyor. Şirketin hisse fiyatı da bu yıl yüzde 55 oranında düşüş yaşadı ve adeta dibi buldu.

Bu yılın başlarında kurulan şirket hala oldukça genç sayılabilir. Şirket, yaşanan kayıplar hakkında yaptığı açıklamada bu kayıpların sebebinin başlıca Bitcoin, Ripple (XRP) ve Ethereum fiyatlarındaki düşüşten kaynakladığını vurguladı.

Kripto Para Piyasasındaki Düşüş

Galaxy Digital yöneticileri kripto para piyasasında yaşanan düşüşün sektördeki şirketleri ciddi ölçüde etkilediğini belirtiyorlar.

Şirketin açıklamalarına göre piyasa bu kadar büyük bir düşüş yaşamışken başarılı olmak bir hayli zor. Şirket yöneticileri her ne kadar piyasanın şu anda oldukça zorlu olduğunu düşünseler de şirketi geliştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtiyorlar.

Şirket, yaşadığı mali kayıpları kripto para piyasasındaki düşüşlerin yanı sıra piyasadaki rekabete de bağlıyor. Yapılan açıklamalara göre arbitraj ticaretinde yaşanan rekabet, Galaxy Digital’ın işini bir hayli zorlaştırdı.

Mike Novogratz de bu konu hakkında yaptığı açıklamalarda 2018’ın Galaxy Digital için epey “zor bir yıl” olduğunu vurguladı. Financial Times’a bir röportaj veren Novogratz, finansal kurumların önümüzdeki yıl itibariyle artık kripto para fonlarına yatırım yapmayı bırakacaklarını ve doğrudan kripto paralara yatırım yapacaklarını belirtti.

Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar Zararda isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Şirketlerinden Galaxy Digital Bu Yıl 136 Milyon Dolar Zararda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yatırımcı: Bitcoin Bu 5 Sebep Yüzünden Düşüşe Geçti Ohio, Vergi İçin Bitcoin Kabul Edecek Olan İlk ABD Eyaleti Oldu! Bitcoin Dominasyonu 7 Ay Sonra İlk Kez Yüzde 50’nin Altına Düşebilir “Ethereum 18-24 ay içinde 1000 kat daha ölçeklenebilir olacak” Bitcoin ve Ethereum Düşüyor, XRP Yükselmeye Devam Ediyor BtcTurk CEO’su Güneri: Facebook’un kripto parası Bitcoin için avantaj

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır