Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda Kalabilirsiniz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda Kalabilirsiniz
Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda KalabilirsinizKripto para sektörü ile ilgili olarak mizah seviyelerinin yükseldiği anlar, genelde düşüş dönemleri olarak dikkat çekmiştir. Şu tarz bir piyasa atmosferinde ciddi düşüşün getirdiği moral bozukluğunu birkaç espri ve şaka yaparak gidermeye çalışan çok fazla kripto para kullanıcısı olduğunu söylemek mümkün.

Bu haberimiz ise, alışılmışın biraz daha dışında. NASA’nın aya ayak bastığından bu yana uzay ile ilgili yaptığı tüm çalışmalar; her geçen gün bizi nihai sonuca biraz daha yaklaştırıyor. Şu anda, uzayda otel çalışmaları da yapılmakta ve atmosferin dışındaki bir deneyim, insanlara sunulmak isteniyor.

İşte bu projeye soyunan isimlerden en büyüklerinden birisi olan Orion Span, şu anda bu konu hakkında çalışmalar yürütüyor. 2022 yılında ilk misafirlerini atmosferin dışında inşa ettikleri otelde ağırlamayı planlayan yetkililer, bu 12 günlük tatil için ise tam tamına 9,5 milyon dolar talep ediyor.

Orion Span, bu noktada ödeme metodları olarak Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto paraları da tercih ediyor. Önceden rezervasyon yaptırmanın bedelinin yaklaşık 80 bin dolar olduğu otelde, bu bedel kripto paralar ile ödenebiliyor.

Orion Span yetkilieri, kripto paraları birer ödeme metodu olarak kabul etmelerinin son derece normal bir şey olduğunu ifade ederken; bu durumun kendilerinin vizyonunu yansıttığı görüşünde birleşiyor.

Nisan ayında rezervasyonları alınmaya başlayan otel için şu an için 26 adet başvuru olduğu da gelen haberler arasında yer alıyor.

Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda Kalabilirsiniz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda Kalabilirsiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını Duyurdu İşte ünlü analistlerin taze Bitcoin ve altcoin tahminleri Thai SEC, Bitcoin, Ethereum, XRP ve Stellar’ı onayladı ve Bitcoin uzun bir süreden sonra boğaların tarafına geçti Bitcoin Son 6 Haftanın En Düşük Seviyesine Geriledi Coinbase’deki satış emirleri seviyesi BTC’de büyük bir düşüş işareti mi? Analist görüşleri ikiye ayrıldı Birleşik Arap Emirlikleri, 2019 Yılının İlk Yarısında ICO Regülasyonlarını Devreye Sokacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır