Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasasının İlk 5 İsminden Biri Cal Evans İstanbul’a Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasasının İlk 5 İsminden Biri Cal Evans İstanbul’a Geliyor
Kripto Para Piyasasının İlk 5 İsminden Biri Cal Evans İstanbul’a GeliyorForbes tarafından tescillenmiş, Kripto para alanındaki en etkili 5 isimden biri olan Cal Evans ‘’Blockchain Economy İstanbul Summit’’in ana konuşmacılarından biri olarak İstanbul’a geliyor.
Cal EVANS başta Malta, Dubai, Estonya hükümetlerine, İngiltere Merkez Bankası’na Blockchain ekonomisi ekseninde danışmanlık vermektedir ve aynı zamanda British Blockchain Association yönetim kurulu üyesidir. Evans, SEC ile (Securities and Exchange Commission) çalışmalarına devam etmektedir ve Blockchain topluluğunun uluslararası düzenleyici standartlar ekseninde geliştirilmesine kendini adamıştır.

Blockchain Economy İstanbul Summit, alanında uzman konuşmacıları ve dünya çapından katılımcıları bir araya getirerek blockchain adına yapılmış en etkili organizasyonu gerçekleştirecek gibi görünüyor. Konuşmacı kadrosuna bakıldığında kripto ve blockchain sektörünün söz sahiplerini bir arada görebildiğimiz etkinlikte konuşulacaklar merak konusu. Etkinliğin İstanbul’da gerçekleşiyor olması da bizlere Türkiye’nin bu sektördeki önemli rolünü gösteriyor.

Blockchain teknolojisinin geleceğimizi nasıl şekillendireceğini dinlemek, Cal Evans’ın paylaşımlarından faydalanabilmek ve yatırımlarınıza yön verebilmek için Blockchain Economy İstanbul Summit’e davetlisiniz. 20 Şubat 2019’da, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek, Avrupa ve Orta Doğu bölgesinden toplamda 20 ülkeden, 5,000’den fazla katılımcının yer alacağı konferansın biletleri için https://www.blockchaineconomy.istanbul/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kripto Para Piyasasının İlk 5 İsminden Biri Cal Evans İstanbul’a Geliyor isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasasının İlk 5 İsminden Biri Cal Evans İstanbul’a Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Balon Ekonomisini Atlattı: Bitcoin de Atlatacak CryptoFx500 Kripto Paralarla Forex İmkanı Sunuyor 25 Şubat Bitcoin analizi: BTC kritik destek bölgesinde Bitcoin ve Altcoinlerin Ayılara Karşı Mücadelesi Devam Ediyor Bu Kilit Korelasyon Bitcoin’de Beklenen Müjde Olabilir Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin İstanbul Seçildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır