Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasasında Sıralar Değişiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasasında Sıralar Değişiyor
Kripto Para Piyasasında Sıralar Değişiyor

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin Cash 6. sırada, EOS 4. sırada, piyasa hacimleri XRP ve Ethereum arasında birbirine çok yakın. Kripto para piyasalarında neler olduğu anlaşılamıyor. Yatırımcılar, kripto para alımlarının ve satışlarının çok sık yaşandığı son 48 saattir, piyasada olan biteden haberdar olmak için sürekli piyasayı kontrol ederken, bazı yatırımcılar ise piyasada olan biten ile ilgili olarak satış yapanların sayısının büyük oranda artmış olduğunu düşünerek, kendileri de satış yapmayı tercih ediyorlar. Mecburi olarak piyasadan satış yaparak çıkmak zorunda olan kişi sayısında da artış olması normal olarak karşılanırken, XRP ve Ethereum piyasa hacmi arasında sadece milyonlarca dolarlık farklar kaldı ve her an Ethereum 2. sıraya tekrar yükselebilir.

Tether’in başarısı
Tether 5. sırada bir süredir gücünü korurken, Bitcoin ise 1. sırada 60 milyar dolara yakın piyasa hacmi ile liderliği cebinde tutuyor. 4. sıranın sahibi EOS ise bir süredir Çinli yatırımcıların hükümet tarafından yayınlanan listelerde ”alınabilecek en iyi kripto para” olarak lanse ediliyor olmasından dolayı 4. sırada bir süre etkisini koruyabilir. EOS’un 4. sıradan 3. sıraya yükselmesi ise beklenmiyor.

Bu içerik ilk olarak Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasasında Sıralar Değişiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple (XRP) Destekli Girişime MasterCard ve MIT Yatırım Yaptı Ünlü Ekonomist: Ethereum’daki Düşüş Normal Tronun YENİ Ürünleri Fiyat Artışının Gerçek Nedeni. TronGrid, TronStudio vb ABD-Çin Ticaret Savaşındaki Olumlu Gelişme Bitcoin’i Nasıl Etkileyecek? İşte dünyaca ünlü şirketlerin yöneticilerinin Bitcoin öngörüleri Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır