Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz Oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz Oldu
Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz OlduCardano kurucusu Charles Hoskinson, bir dönem önemli görevler aldığı Ethereum ile ilgili konuştu. Hoskinson, daha önce yaptığı açıklamalarda Vitalik Buterin’i bir rock yıldızına benzetmişti. Hoskinson, yaptığı açıklamada Ethereum’un bu kadar başarılı olacağını ön göremediğini belirtirken, eğer bunu görseydi, o dönem Ethereum’dan ayrılmayacağını açıkladı. Hoskinson, şöyle konuştu:

”Ethereum’da aradığım profesyonellik ve disiplini bulamadım. Eğer parayı önden tamamıyla verirseniz, o zaman insanlardan iyi bir iş çıkarmasını bekleyemezsiniz. Örneğin bir tamirciye parayı peşin olarak verirseniz o adam çalışmak istemeyecektir ya da çalışsa da bunu gönüllü olarak yapmayacaktır. Sonuçta iş de kötü çıkacaktır.”

Ethereum ve Bitshares’da fazla tecrübe edinemediği için oldukça üzgün olduğunu belirten Hoskinson, yaşadığı hayal kırıklığının ardından bir süre kripto para piyasasında bir iş yapmayı düşünmediğini ancak daha sonra bu kararından vazgeçtiğini ve sektöre döndüğünü açıkladı.

Cardano kurucusu, Ethereum’un daha sonra yakaladığı başarıların kendisini şaşırttığını belirtirken, eğer Ethereum’un bu kadar başarılı olacağını ön görseydim, Ethereum’dan ayrılmazdım dedi. Hoskinson, sözlerine şöyle devam etti:

”Ethereum’un açıkçası o kadar büyük bir başarı elde deceğini düşünmüyordum. Geldiğimiz nokta beni de şaşırtıyor. Evet bir dönem ayrılmayı düşündüm ancak daha sonra sektöre verebilecek bir şeylerim olduğuna inandım. Son bir atımlık kurşunum kaldığını hissediyordum ve hata yapamazdım. Şu anda da Cardano projesi ile doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Umarım, gelecekte çok daha başarılı işlerin altına imza atmaya, ekip olarak devam ederiz.”

Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz Oldu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charles Hoskinson: Ethereum’un Başarısı Benim İçin Sürpriz Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum ve EOS Ağlarındaki Merkeziyetsiz Uygulamalar Artsa da, Kullanım Oranı Düşüş Yaşıyor Fiyatı Rekora Koşarken Litecoin Lightning Network’ünden Yeni Bir Kilometre Taşı Seul’daki Blockchain ve Fintech Sektörüne 2022’ye Kadar 1 Milyar Dolar Yatırım Yapılacak Bitcoin ATM sayısı hızla artıyor, Dünyada 4000 den fazla BTC ATM’si var Ripple (XRP) Dev OTC Hamleleriyle Öne Çıkıyor Altın Savunucusu Peter Schiff’e Göre Çinliler Bitcoin Almıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır