Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda
Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda

3/3


2/3


Bugün genel bir artışa geçen kripto para piyasası yeşile bürünmüş durumda. Piyasanın en büyük 10 kripto parası şu anda gayet iyi durumda. Hatta özellikle Ethereum ile rekabeti sürdüren XRP gayet iyi bir dönem geçirdiğini söyleyebiliriz. Cardano (ADA) ve IOTA (MIOTA) gibi tokenların durumu için de olumlu şeyler söylemek mümkün.

Şu anda 2.1 milyar dolar gibi bir piyasa değerine sahip olan Cardano, son 24 saatte yüzde 7.48’lik bir artış yaşadı. Şu an itibariyle 76 milyon dolar gibi bir işlem hacmine sahip olan Cardano, 0,08’lik bir satış fiyatına sahip. Cardano‘nun son yirmi dört saatteki hacminin en büyük kısmı (yüzde 29,26) Binance’ten geliyor.


Şu anda iyi bir dönem geçiren bir diğer koin ise IOTA. IOTA son yirmi dört saatlik bazda yüzde 6,39 oranında artış yaşamış durumda ve 27 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip. Binance tıpkı Cardano’da olduğu gibi IOTA’da da hacim çoğunluğuna sahip (yüzde 29,15).


Ayrıca Bitcoin Cash’in de gayet iyi bir durumda olduğunu belirtmek gerek. Son yirmi dört saatte yüzde 19,47 oranında artış gösteren BCH, 8,9 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük dördüncü koin durumunda. Ayrıca BCH’nin son yirmi dört saatteki işlem hacmi 703 milyon dolar civarında.

EOS da sırasıyla %5,75 ve %5,19 oranlarında artış yaşayan Stellar ve Litecoin’e göre ön plana çıkıyor. EOS’un fiyatında geçtiğimiz güne kıyasla yüzde 8’lik bir artış var.

Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasasında Artış: Cardano, IOTA, Bitcoin Cash, EOS İyi Durumda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan Üç Yeni Kripto Paraya Destek CNBC analistine göre gümüşteki ralli, Bitcoin’deki endişeden kaynaklanıyor Tron, BitTorrent Satışına Rağmen Hala Toparlanamadı! Max Keiser: 28 Bin Dolar Halen Mümkün XRP Likidite Endeksi Son 9 milyonu geçerek ATH’sini geride bıraktı Bitcoin Volatilitesi Tekrar Dibe Vurdu: Peki Bu Neyin Göstergesi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır