Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Düşerken, Waves Yüzde 50 ve Üstü Yükseliş Yaşadı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Düşerken, Waves Yüzde 50 ve Üstü Yükseliş Yaşadı!
Kripto Para Piyasası Düşerken, Waves Yüzde 50 ve Üstü Yükseliş Yaşadı!Kripto para piyasası Aralık ayına, Kasım ile karşılaştırıldığında çok daha iyi bir şekilde girdi ve 3.600 dolara kadar gerileyen Bitcoin, 4.300 dolara kadar yükseldi. Ancak ne yazık ki rahatlama kısa vadeli oldu ve Bitcoin ile diğer kripto para birimleri 4 Aralık itibariyle yine düşüşe geçti. Gün içerisinde 4.000 dolar altına tekrardan inen Bitcoin, basın saatine göre CoinMarketCap üzerinde 3.966 dolarlık birim fiyata sahip.

Waves Yükselişinin Sebebi Ne?
Piyasa hacmi açısından top 10 arasında yer alan kripto para birimlerinin neredeyse hepsi, gün boyunca yaşadıkları düşüş sonrası yavaş yavaş %1 ile %3 arasında yükselişe geçmeye başladı. Merkeziyetsiz kripto para borsası ile de tanınan Waves ise, bugünün en büyük yükseliş yaşayan kripto para birimlerinden birisi oldu. Basın saatine göre %56.74‘lük yükselişe sahip olan Waves, birim fiyatını CoinMarketCap üzerinde 2,25 dolara kadar çıkardı.

Doğal olarak böyle bir yükseliş sebepsiz yere gerçekleşmedi ve bunun arkasında Waves ekibinin uzun süredir beklettiği bir gelişme yer almakta. Waves CEO’su ve kurucusu Sasha Ivanov, kendi Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide, platforma özgü ”akıllı kontratların” önümüzdeki hafta piyasaya çıkacağını müjdeledi ve fiyata en büyük etkiyi yaptı.

Bunun yanı sıra basın saati itibariyle 224 milyon dolarlık piyasa hacmine sahip olan Waves, 35 milyon dolarlık bir yükseliş daha yakalarsa, VeChain’in yerini alıp, 24. sıraya yükselebilir.

Kripto Para Piyasası Düşerken, Waves Yüzde 50 ve Üstü Yükseliş Yaşadı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Düşerken, Waves Yüzde 50 ve Üstü Yükseliş Yaşadı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Otomobil Markası Toyota Reklamcılık Alanında Blockchain Kullanıyor Rapora Göre Çinlilerin Yüzde 40’ı Bitcoin Yatırımı Yapmayı Planlıyor Bitcoin, Ripple (XRP) ve Ethereum’da Satış Baskısı Sürecek Mi? TRON Fiyat Analizi, Öne Çıkan Haberler Coinbase Listelenmesi Zcash’e Yaradı – Değeri Yüzde 15 ve Üzerinde Artış Yaşadı IOTA ekibinde artık bir de Türk var CME Bitcoin vadelileri 28 Aralık’ta teslim edilecek… BTC için olası etkileri ne olabilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır