Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları
Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin borsası Binance bugün 27.000 BNB’lik ödül programı başlattı. Binance, kullanıcılarının önümüzdeki birkaç hafta içinde bazı ekstra BNB Tokenleri kazanmasına olanak sağlayacak. “Ticaret Stratejisi Yarışması” olarak adlandırılan bu yeni yarışmada, toplamda çeşitli sayılarda Token kazanacak 50 işlem bulunuyor. Genel olarak, şirket ödüllerde 27.000 BNB dağıtmayı planlıyor.

Binance Bugün 27.000 BNB’lik ödül Programı DetaylarıYarışma Bugün saat 00.00’da (UTC) başlayacak ve 1 Kasım günü saat 01.00’de (UTC) sona erecek. Binance blogunda yayınlanan duyuruya göre, kurallar oldukça basit. Blog ‘tan yapılan açıklama şu şekilde:

“Tüm kullanıcılar, yarışma süresince işlem stratejileriyle elde edilen getiri yüzdesine göre sıralanacaktır.”

Yarışmanın ilk sırasına 8.000 BNB verilecek. İkincilik ödülü ise yarısı (4.000 BNB) üçüncü sıra ödülde ise yine oran yarıya inecek (2.000 BNB).

Dördüncü ve onuncu arasına ise 6000 bnc dağıtımı yapılacak.

11. ila 50. arasında ise 7,000 BNB bölüşülecek. Bu tutar eşit miktara bölündüğü taktirde her kazanan 175 BNB alacak anlamına geliyor. Ayrıca rasgele seçilmiş 200 yatırımcıya da 10.000 BNBlik ayrıca şanslı bir çekiliş de olacak.

Binance bugün 27.000 BNB’lik ödül programı ve Yarışmanın tamamının adil olmasını sağlamak için yarışma başladığında sosyal medya hesabından duyuru yapacağı açıklandı.

Şartlar NelerKullanıcıların yarışmanın başlangıcında en az 0,1 BTC’ye sahip olmaları şartı aranıyor.

Yarışmaya katılan herkes katıldığı süre zarfında Tokenlerini çekemezler.

Kullanıcılar yarışma süresince para yatırmaya karar verse veya referans komisyonu kazansa bile, bu tutarlar genel hesaplamaya dahil edilmeyecek. Bununla birlikte, yarışma sırasında yeni para yatırmadan kaynaklanan getiriler nihai hesaplamaya dahil edilecek.

Hayali alım satım veya spekülatörlük tespit edilmesi durumunda Binance müdahale edecek ve yarışmayı durdurma veya sona erdirme hakkına sahip olacak.

Bitcoin borsası Binance bugün 27.000 BNB’lik ödül programı başlatıyor. Şu anda BNB, 1.218.962.837 $ ‘lık bir piyasa değeriyle 10.38 $’ dan işlem görüyor. Esasen, bu yarışmada birincilik ödülü 83.000 doların üzerinde ve kazananlar arasında dağıtılacak miktarın tam değerinin 290.000 doların üzerinde olduğu anlamına geliyor. Gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyor olacağız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTC için kritik destek seviyesi neresi?  9.000 dolar hedefi devam ediyor mu? Ripple Sıçrama Mı Getiriyor? Latin Amerika ve Doğu Asya İçerisindeki LocalBitcoins Hacmi, Rekor Seviyeye Yükseldi Kripto Para Borsası Kraken, XRP ve BCH İçin Marj Ticareti Opsiyonunu Duyurdu! Tom Lee: Bitcoin- Ethereum ve Ripple gücünü koruyor – 2019’da çok iyi iş çıkaracaklar Ethereum’u Terk Eden ICO’ların Yeni Üssü Stellar Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır