Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mati Greenspan: Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı yaşayabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mati Greenspan: Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı yaşayabilir
Mati Greenspan: Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı yaşayabilir

3/3


2/3

Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı geçirebilir. Kripto para piyasalarında buhar basıncı gitgide artıyor. Liseden kalma fizik bilgilerimizi tazelersek, buhar basıncı, atmosfer basıncına eşit olduğunda kaynama başlar. İşte bizde tam bu eşikteyiz!!!

Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı geçirecek!!! İşte kanıtları

Kanıt 1: Teknik göstergelere baktığımızda, XRP fiyatının, % 15 artarak 200 günlük SMA’nın (basit hareketli ortalama) üstüne çıktığını görüyoruz. Bu da XRP yi hiç ummadığımız yerlere taşıyabilir.

Kanıt 2: BCH’de ki sert yükseliş, XRP rallisini ateşlemiş gibi görünüyor.

Sonuç: Kripto para piyasaları,bu yıl “Mutlu Noeller” görebilir.

XRP’nin sıçrayışının altındaki teknik nedenlerRipple XRP bu aralar kripto sokağında çok fazla boy göstermeye başladı. Son 24 saatteki %15 lik artışla da 200 günlük SMA’nın üstüne çıkmış oldu. Normalde XRP’nin bu denli bir yükseliş göstermesi için, Ripple’ın Dubai de şube açması haberinden başka elimizde bir sebep bulunmuyor. Bazı uzmanlara göreyse BCH de ki sert çatallanma sebebiyle XRP fiyatları yükseldi. Her ne olursa olsun Ripple topluluğu bu fırsatı iyi değerlendirdi.Ripple da 200 günlük SMA’yı yukarı yönlü kıran bu ralli devam ederse, Ripple XRP, uzmanlar tarafından tahmin edilen 4 dolar seviyelerine bile çıkabilir.

Kripto para piyasaları yılbaşında çok farklı olacak!!!Kripto para piyasaları birkaç ay boyunca ılımlı ve pozitif hareketler görse de, Noel’e doğru ilerlerken, kripto sektöründe çok büyük hareketlenmeler yaşayabiliriz. BCH ve XRP’deki yukarı yönlü bazı keskin hareketlerden sonra, teknik göstergelerimiz bizlere, Bitcoin fiyatlarının da üçgeni tersine çevirebileceği ve uzun soluklu bir ralliye başlayabileceğini gösteriyor. Ancak teknik göstergelerimizle yaptığımız bu tahminler, sadece boğaların 7080 dolar seviyesindeki ayı tuzağını atlatmaları halinde gerçekleşecektir. Ancak Ripple XRP’nin bile 200 günlük SMA’yı kırdığı bu günlerde, niçin Bitcoin’de aynı hareketi yapamasın ki?

Kripto para analisti Mati Greenspan da bizimle aynı şeyi düşünüyor:

‘’ Noel Baba bu yıl başında kripto para yatırımcılarına çalışacak.’’


Kripto para piyasalarında, özellikle Noel zamanlarında keskin ralliler görürüz. Bu yıl ise bu istatistiğe, Trump’ın ticaret savaşları ve Fed’in para politikasında ki belirsiz hareketleri de eklendi. Tüm bu belirsizlik durumları birleştiğinde, yatırımcıların kripto para piyasalarına daha çok ağırlık vermesi kuvvetle muhtemel bir senaryodur. Bu yılbaşı kripto para piyasaları adına bambaşka geçebilir. Demedi demeyin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mati Greenspan: Kripto para yatırımcıları keyifli bir yılbaşı yaşayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charlie Lee’den Şaşırtıcı BTC Öngörüleri Bitcoin 0,89% artışla 10.831,5 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin milyarderlerinin borsasından kritik Bitcoin ve altcoin hamlesi Çinli Dev Huawei, Blockchain Tabanlı Bulut Hizmetini Tanıttı Güney Kore’nin En Büyük Kripto Para Borsası Bithumb, Çalışanlarının Yarısını İşten Çıkartıyor! Ünlü Analist Bitcoin’in 9.000 Dolara Çıkacağını Düşünüyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır