Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi?
Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi?

2/2


2/2

Son günlerde piyasada büyük bir düşüş yaşanırken XRP en iyi performansı gösteren kripto paralardan biri oldu. Peki piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi?

Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi?Geçtiğimiz haftanın düşüş eğilimi, Ripple’ın kripto parası XRP’nin piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olmasıyla sonuçlandı. Bunun nedeni, pazar düşüşte iken, XRP‘nin, diğer kripto paraların çoğundan daha iyi performans göstermesidir.

Son zamanlarda XRP‘de, düşüşler daha fazla görülmeye başladı. Fiyat hareketi, bazı durumlarda 0.4 dolara kadar yaklaştı. Başlangıçta, fiyat, yatırımcıların kabul etmeye istekli olmadıkları seviyeye yaklaşırken sıçrama yaptı. Son zamanlardaki düşüşler, fiyat seviyesinin bu seviyeye daha yakın bir seviyede işlem görmesine neden oldu. Bu durum, yatırımcıların, bu düşük değerlerde XRP işlemleriyle daha rahat olduğunu gösteriyor. Bu da XRP‘nin bu noktanın altına düşme ihtimalinin artmasına neden olabilir.

Momentum, hem pazarın genelinde hem de XRP‘de düşüş tarafındadır. Bu satıcı momentumunu yansıtan XRP için MACD ve RSI göstergeleri azalmaktadır.


Saatlik grafikte, XRP fiyat hareketi birçok kez 50 EMA direnci ile karşılaşmıştır. Fiyat şu anda bu noktaya çok yakın bir şekilde 0.43 dolar civarında işlem görüyor. Eğer 50 EMA’daki direncin üstesinden gelmeyi başarırsa, şu anda 0.46 $ civarında işlem XRP fiyatı gören 200 EMA’da daha fazla direnç görecektir. Genel olarak, piyasa koşulları son 24 saatteki küçük çaplı geri dönüşlere rağmen son derece zayıf kalıyor.


Önemli noktalar

  • Piyasa çökerken XRP, birçok defa 0.4 dolar yakınlarında işlem gördü. Bu da XRP‘nin, 0.4 $ seviyesinin altına düşme olasılığını arttırıyor.
  • XRP, çeşitli zamanlarda saatlik 50 EMA direnci ile karşılaştı. Bu noktayı aşarsa, muhtemelen saatlik 200 EMA’daki dirence kadar yükselebilir.
  • Son zamanlardaki iyileşmelere rağmen piyasa koşulları son derece düşmeye devam ediyor. Güçlü satış baskısından dolayı hem MACD hem de RSI göstergesi azalmaktadır.
Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Analiste Göre Ethereum Hızla 200 Doları Test Edecek! FedEx: Blockchain Günümüz Şartlarında Yetersiz Kalıyor Zcash ağında inanılmaz hata: “Cüzdanları değiştirin” Tom Lee: Bitcoin ve kripto para fiyatı küresel pazarla negatif ayrışıyor Binance Gibi Büyük Borsalara Gönderilen Fotoğraflar ve Kişisel Veriler Dark Web Üzerinden Satılıyor! Tecrübeli Analist: Bitcoin 60.000 Dolar ile 100.000 Dolar Arasına Çıkabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır