Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı!
Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasalarındaki düşüşlerin etkisi yükseldi ve yatırımcıların kayıp oranları gün içerisinde borsadan borsaya değişen oranda %18’leri gördü. Bitcoin fiyatının 3.300 dolara gerilemesi ve Ethereum fiyatındaki 85 dolara kadar olan gerileme yatırımcılar üzerinde ciddi etki yarattı ve yatırımcıların bir kısmı yaşadıkları zorlukları ”en büyük paniğimiz” olarak ifade ettiler.

Kripto para birimlerinin bir süre önce fiyatındaki düşüşler artmış ve yatırımcılar piyasadan çekilecek olduklarını ancak bunun için belirli bir süre olduğunu belirtmişlerdi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin bugün artması ve diğer kripto para birimlerini tetiklemesi ise piyasada büyük yatırımcıların bile endişeli olarak satışlarını yapmayı durduran etkenlerden birisi oldu. Büyük yatırımcılara göre satış yaparlar ve panik ile hareket ederler ise hem zarar etme oranları çok yüksek, hem piyasayı bir daha eski haline çevirmeleri imkansız olabilir.

Ethereum Çok Düştü
Ethereum, gün içerisinde en fazla değer kaybeden kripto para birimi oldu ve bu yönü ile yatırımcılardan en fazla tepki gören kripto paralar sıralamasında 1. sıraya yerleşerek tarihi düşüşlerinden birisini bugün gerçekleştirdi.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

31 Temmuz bekleniyor: Bitcoin’de en yüksek aylık kapanışa geri sayım Bitcoin’in Fitilini Avrupa Merkez Bankası Ateşleyecek! Bitcoin’de büyük yükseliş getirebilecek 4 şey Winklevoss ikizlerinin Bitcoin borsasından SegWit hamlesi Kripto uzmanı Mahmudov: “Bitcoin’in bir sonraki hedefi 100 bin dolar. Sabredin.” En büyük 10 kripto parada alım satım oranları

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır