Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte
EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte

© Reuters.  © Reuters.

EOS ağı geçtiğimiz aylarda yaşanan RAM fiyatlarının inanılmaz artık yaşaması sonrası yavaş yavaş sakinleşmeye başladı. Her kullanıcının ek bir RAM ödeneği alması ile EOS ağında yeni üyelik açmanın ücreti %25 oranında düşüş yaşadı. Blok üreticilerinden birisi olan EOS New York, söz konusu müjdeyi bir blog gönderisinde paylaştı.

Fiyatlarda düşüş yaşanmasının temel sebebi geçtiğimiz günlerde aralarında EOS New York’un da bulunduğu toplam 15 blok üreticisinin her bir kullanıcı için daha fazla RAM olanağı sağlayan kod değişimini onaylaması oldu. Yeni kod değişimi RAM için olan masrafı azaltmanın yanı sıra, serbest piyasadan kaynak satın almanın zorluğunu da bir nebze azaltıyor.

EOS eko sistemi her yeni dağıtık uygulama kullanıcısı ile masraf konusunda daha fazla sıkıntı yaşamaktaydı. Ağ katılımcıları bu artışın dApp üreticilerinin masraflarını arttırabileceğinden veya bu masrafların müşterilere yansıtılabileceğinden endişe etmekteydi.

”EOS üyelik yaratma masrafı platformun sağlığı için aşırı öneme sahip bir konu. EOS merkeziyetsiz uygulamalarının bir çok kullanıcısı platformu ilk benimseyen ve EOS blockchain’ini daha iyi anlamak için zaman ve çaba harcayan kişilerden oluşmakta. Ancak gelecekte, kullanıcılar bu kadar hevesli ve fedakar olmayacak.”

EOS RAM fiyatları şu sıralar kb başına 0.11 EOS’a kadar düştü ancak fiyatların zirve yaptığı zamanlarda, bu rakam kb başına 0.87 EOS civarındaydı. Zirve yapılan dönemden beri fiyatlar yaklaşık 8 kat bir düşüş yaşadı ve uzun süre böyle kalacak izlenimi vermekte.

The post EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak! Yatırımcıların 200.000 Dolarlık Dolandırılmasının Ardından, Yeni Zelanda Polisi Harekete Geçti Forbes’a Göre Bitcoin Jeopolitik Gerginliklerin Öncü Göstergesi Olabilir Cardano CEO’su Charles Hoskinson Justin Sun’ı Eleştirdi 6 Aralık Bitcoin analizi: BTC kısa vadeli düşüş trendini kırdı Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır