Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor
Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor

2/2


2/2


eCash yaratıcısı ve kripto para birimleri konusunda piyasaya ilk dahil olan isimlerden olan ihtiyar kurt David Chaum, gelişim sahnesinden iki yıl uzak kaldıktan sonra 19 Eylül tarihinde yeni kripto para birimi Elixxir‘i tanıttı.

Bitcoin’den Daha İyi Ölçekleniyor
Bir çok ünlü ismin katıldığı Consensus Singapur konferasında konuşan David Chaum, en son projesinin şu an Bitcoin gibi blockchain tabanlı kripto para birimlerinin yaşadığı ölçeklenme gibi sıkıntıları çözeceğini vurguladı.

Başarılı geliştirici konferans sırasında yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti:

”Blockchain teknolojisinin değer saklama aracından, tüketici ölçekli bir ödeme ve mesajllaşma sürecine geçebilmesi için bazı temel çözümlere ihtiyaç duyulduğu çokça bilinen bir şey.”

”Bu problemlere olan çözümümüzü duyurmadan önce, mühendislik işlerimizin bitmiş ve yazılımımızın çalışıyor olmasını istedik.”

Chaum’un ifadesine göre Elixxir, blockchain ağlarının işlem yapma süreci konusunda, mevcut kripto para birimlerine kıyasla çok daha enteresan farklılıklar sunacak.

Chaum’un Bitcoin’in onuncu yılına yakın bir tarihte böyle bir duyuru yapması enteresan olsa da, proje eğer iddia ettiği kadar yararlı ve işe yararsa, gerçekten de kripto para dünyasının ihtiyacı olan kullanım fazlalığına ulaşılabilir. Bir çok yatırımcı elindeki kripto para birimlerini bir itibari para gibi kullanmak ve topluma benimsetmek yerine, değer saklama aracı gibi ‘hodl’lamayı tercih ediyor.

Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XBT/USD Analizi: Bitcoin’de Long işlemi açma zamanı mı? – BitMEX Marj Ticareti Bu indikatöre göre Bitcoin’in ivmesi, maksimuma çıkabilir Kriptoya geçme kararı alan Overstock’un hisseleri hızlı yükseldi Fırtına öncesi sessizlik: Ripple (XRP) boğaları ayaklanıyor Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti Ethereum Konstantinopolis güncellemesinin tarihi netleşti!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır