Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Madenciliği ABD’deki Siyasi Seçimlere Destek Olmak İçin Kullanılabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Madenciliği ABD’deki Siyasi Seçimlere Destek Olmak İçin Kullanılabilir
Kripto Para Madenciliği ABD’deki Siyasi Seçimlere Destek Olmak İçin Kullanılabilir



ABD‘deki Federal Seçim Komisyonu (FEC), siyasi seçimlerle kripto para madenciliğini bir araya getirebilecek yeni bir öneriyi değerlendirmeye başladı.

OsiaNetwork LLC adlı bir şirket, eylül ayının başlarında FEC’ye bir öneride bulundu. Bu önerinin kabul edilmesi durumunda ABD’deki vatandaşlar, siyasi seçim dönemlerinde destekledikleri adaya maddi katkıda bulunmak için kendi işlem güçlerinin madencilik yapmak için kullanılmasına izin verebilecekler.

FEC Mayıs 2014 dönemlerinde siyasi seçime katılan adayların vatandaşlardan Bitcoin aracılığıyla bağış almalarına izin verme kararı almıştı.

Eğer FEC yapılan bu öneriyi onaylarsa OsiaNetwork’ün platformu, vatandaşların bilgisayarlarındaki işlem güçlerini bağışlayabilecekleri bir yer haline gelecek. ‘Gönüllülük’ esasıyla işlem gücü bağışlayan vatandaşlar, kendi destekledikleri aday için adeta özel bir maden havuzu oluşturmuş olacaklar. OsiaNetwork, FEC’ye sunduğu raporda durumu şöyle özetledi:

“OsiaNetwork, vatandaşların İnternet’e bağlı cihazlarındaki işlem gücünü bir araya getirip politik komiteleri desteklemek için kripto para madenciliği yapmalarını sağlayacak. OsiaNetwork, İnternet’e bağlı cihazlarındaki işlem güçlerini bir araya getiren vatandaşların bu sayede kendi istedikleri adaylara destek olabileceklerine inanıyor.”

FEC’nin bu projeyi onaylaması durumunda söz konusu platformda elde edilen madencilik gelirleri, işlem gücünü bağışlayan vatandaşlara değil doğrudan siyasi kampanya yürüten adaylara aktarılacak.

OsiaNetwork, siyasi adayların kendi İnternet sitelerinde bu bağış türüne özel bir seçenek bulundurmalarını öneriyor. Bu sayede OsiaNetwork, siyasi adayın kendi sitesine bağlanabilir ve vatandaşlar doğrudan site aracılığıyla katkıda bulunmaya başlayabilirler.

Kripto Para Madenciliği ABD’deki Siyasi Seçimlere Destek Olmak İçin Kullanılabilir isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Madenciliği ABD’deki Siyasi Seçimlere Destek Olmak İçin Kullanılabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BitMEX’i manipüle ederek para kazanmak sanıldığı kadar kolay mı? Ünlü Bitcoin Milyarderlerinin Fiyat Tahmini, Ripple (XRP)’daki Kritik Gelişmeler, Litecoin’in Yeni Logosu: Öne Çıkan: TRON, Stellar ve Cardano Haberleri 1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun! Tecrübeli borsacıdan Ripple (XRP) için ‘kötü son’ uyarısı 6 Ağustos kripto para piyasaları özeti – Bitcoin 12.000 doların üzerinde Ripple xCurrent 4.0 yeni sürümü çıkıyor, xRapid’in kullanım alanı genişletiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır