Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SBI-R3-Ripple Muhteşem Üçlüsünün Hedefleri Büyük

Ana Sayfa » GÜNCEL » SBI-R3-Ripple Muhteşem Üçlüsünün Hedefleri Büyük
SBI-R3-Ripple Muhteşem Üçlüsünün Hedefleri Büyük

© Reuters.  © Reuters.

SBI-R3-Ripple işbirliğinin detaylıca ele almak istedik. Bildiğiniz gibi SBI, Ripple Asya yönetiminin başında bulunuyor ve Ripple için son derece önemli işlere imza attı. Ripple’nin en büyük ve en güvendiği ortak diyebiliriz. SBI, Ripple’ın Asya’ya açılan kapısı, şirket Japonya’nın en büyük holdingleri arasında yer alıyor.

SBI-R3-Ripple Üçlüsünün Planları

Daha önceki haberlerimizde SBI’yın daha önce XRP baz alınan MonayTap uyguluması konusunda sizleri bilgilendirmiştik. Bu haberin devamı olarak yeni gelişmeler var. Bu gelişmeler Ripple ve yatırımcıları için harika haberler. SBI, MonayTap uygulamsının bir prototipi olarak SBI-R3 planladığını duyurdu. Bu ikilinin performası XRP tokenlerinin bilinirliğini ve satın alınmasını hızlandırcak.

SBI Holdings’in başkanı ve CEO’su Yoshitaka Kitao, R3 ve Ripple (XRP) arasındaki küçük sorunun da giderildiğini söyledi basına verilen brifingde. Kitao tüm enerjimizi SBI-R3 için harcıyoruz dedi.

ABD merkezli bir blockchain geliştirme şirketi olan Ripple ile R3 arasındaki sorunu çözmek için arabulucu olan Başkan Kitao, R3’ün sadece XRP‘ye bazlı bir proje geliştirmesini isteyeceğinide sözlerine ekledi.

SBI-R3, Ripple-R3 Uyuşmazlığı ÇözüldüCEO, Ripple ve R3’ün davalık olmadan sorunu çözmeleri için adeta baskı yaptı. Şimdi ise SBI-R3 Asya’yı oluşturma fikrini tartışıyoruz. R3 sadece XRP tabanlı bir uygulama yapmalı çağrısında bulundu.

SBI dünya genelinde 40’dan fazla finans kurumuyla çalışıyor. 107 Milyon dolar olan R3 hisselerinin 17.9 milyon dolarını elinde bulunduruyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SBI-R3-Ripple Muhteşem Üçlüsünün Hedefleri Büyük - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Borsasından 127 Dolar Çekmek İsteyen Kullanıcıya Yanlışlıkla 35 Milyon Dolar Gönderildi Opera, iOS için Kripto Para Cüzdanlı Tarayıcısını Başlattı ‘Bitcoin’de fiyat tabanı artık hikaye, 3-5 yıla esamesi okunmayacak’ Bitcoin 5.000 Doların Üzerinde Konsolide Oluyor! Bitcoin yükselecek mi? Ünlü analiste göre birkaç hafta kaldı Bitcoin 4.100 Dolar Sınırını Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır